Uroda.com / Artykuły / Uroda w ciąży

Artykuły

Uroda w ciąży


słońce

Wyjazd z dziećmi nad morze lub jezioro wymaga odpowiedniego przygotowania. Prócz podstawowego ekwipunku przydadzą się przedmioty, dzięki którym zabawa na słońcu będzie całkowicie bezpieczna. W szczególności zadbajmy o ochronę przed szkodliwym działaniem promieni UV. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

przyszłą mama

Radość, smutek, euforia, strach, niepewność, poczucie odpowiedzialności, bezgraniczna miłość, bezradność, zmęczenie, przywiązanie, to uczucia, które pojawiają się wraz z przyjściem dziecka na świat i które będą nam towarzyszyć już do końca życia. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

ciąża

Nudności i częste oddawanie moczu to według kobiet w ciąży i młodych mam najbardziej kłopotliwe ciążowe dolegliwości – wynika z badania kampanii „CoreWellness - wewnętrzna siła”, której inicjatorem jest marka TENA . Duży dyskomfort wywołują także bóle pleców i puchnięcie nóg. »

Ocena: 0
Komentarze (1)

dziecko

Coraz więcej dzieci boryka się z problemem nadmiernej masy ciała. Już co piąte dziecko ma nadwagę lub jest otyłe! Jakie są tego przyczyny – popularność fast foodów, sklepiki szkolne sprzedające chipsy zamiast zdrowych kanapek? Nie tylko… Co powoduje, że nasze dzieci są coraz grubsze i jak temu przeciwdziałać? »

Ocena: 0
Komentarze (2)

nogi

Zaokrąglony, zwiększający się z każdym trymestrem brzuszek przynosi przyszłym mamom wiele radości. Niestety w końcowej fazie ciąży jest także sporym obciążeniem dla nóg. Istnieją jednak sposoby, które pomagają zmniejszyć dyskomfort i przywracają radość oczekiwanego macierzyństwa. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony