Uroda.com / Artykuły / Uroda w ciąży

Artykuły

Uroda w ciąży


Czy można ustrzec malucha przed jesienną infekcją? Na pewno warto próbować. Stosując porady naszych ekspertów, wzmocnisz odporność dziecka i dzięki temu sezon jesienno – zimowy nie będzie taki straszny! »

Ocena: 45
Komentarze (12)

ciąża

„Nie przeklinaj, bo będę miała żaby w studni!!!” Krzyknęła moja świętej pamięci babcia, gdy będąc w zaawansowanej ciąży coś poruszyło mnie na tyle, aby rzęsiście zakląć. Babciu, ale ty nie masz studni – skwitowałam zachodząc się ze śmiechu. »

Ocena: 48
Komentarze (2)

ciąża

Ciąża to czas niezwykle magiczny. Pod naszym sercem nosimy małą istotkę, która już wkrótce całkowicie odmieni nasze życie. Jest jednak jeszcze czas przed jej narodzinami, kiedy nasz organizm pod wpływem hormonów przeżywa prawdziwą rewolucję. »

Ocena: 35
Komentarze (128)

ciąża

W życiu kobiety przychodzi raz tylko taki czas, kiedy natura z taką swobodą i bez większego sprzeciwu z naszej strony ingeruje w nasz wygląd. Ciąża-magiczny czas. Czasem za sprawą wielkiej miłości, czasem za sprawą przypadku, jednak czy tego chcemy czy nie musimy zmierzyć się z wielkimi zmianami jakie zachodzą w naszym organizmie. Rewolucja hormonalna daje się czasem mocno we znaki, choć robiąc ostateczny bilans możemy zauważyć więcej zysków niż strat. »

Ocena: 32
Komentarze (0)

niemowlak

Odkąd nasze dziecko pojawiło się na świecie, cieszymy się z każdego dnia spędzonego wspólnie. Obserwujemy, jak maluch się rozwija, rośnie. Czekamy na każdy uśmiech. W tym czasie także walczymy z infekcjami, wysypkami, podrażnieniami i innymi dolegliwościami. Takie są właśnie uroki macierzyństwa. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony