Uroda.com / Artykuły / The Summer Energy Zone w sercu Krakowa!

Artykuły

The Summer Energy Zone w sercu Krakowa!

2011-07-27


Po sukcesie zimowego, podziemnego maratonu Spinning® The Underground Energy Zone, Fitness Platinium postanawia stworzyć letnie wydarzenie, które na trwałe wpisze się w kalendarz europejskich eventów.

Autor: eb

Źródło: inf.prasowa

Tym razem, aby w sposób aktywny pożegnać lato zapraszamy na 5-godzinny maraton Spinning® na jedynej w Polsce plaży w samym centrum Krakowa.
 
Wyjątkowa sceneria, królewski Wawel w tle, słońce, plaża, muzyka na żywo oraz specjalni prezenterzy - to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na uczestników tego niepowtarzalnego wydarzenia.

Do prowadzenia maratonu zaprosiliśmy trzech  Master Instruktorów: wprost ze słonecznej Barcelony z hiszpańskim temperamentem MI EVA GARCIA, towarzyszyć jej będzie gorącej krwi włoski MI Emiliano de Bianchi, a energii i uśmiechu dodawać będzie zaprzyjaźniona już z Fitness Platinium węgierska - MI Gabi Posch. Ponadto Jarek Witek Polish Spinning® Demo Team oraz najlepszy Team Instruktorów Platinium.
 
Po zakończeniu maratonu Fitness SpinningRkomplit.pngPlatinium oraz klub Plaża Kraków zaprasza na After Party do białego rana. Tym razem nie może Cie tam zabraknąć!
 
Data: 27 sierpnia 2011/ sobota
Miejsce: Plaża Kraków
              Ul. Ludwinowska 2
Start: 12:00
Organizator: Platinium Fitness
                     Ul. Lea 213, Kraków

Zapisy oraz więcej informacji na:
www.platinium-cycling.com
 

 

 

Ocena: 50

Komentarze (0)

 

do góry strony