Uroda.com / Artykuły / Testujemy zabiegi w Sana Vida Spa & Wellness cz.I.

Artykuły

Testujemy zabiegi w Sana Vida Spa & Wellness cz.I.


Niezwykłe miejsce, niesamowity klimat i niepowtarzalne przeżycie. To wszystko odnajdziemy w Sana Vida Spa & Wellness. Jest to miejsce, które łączy dwa światy: nowoczesny i orientalny. Zabiegi w Sanavida Spa inspirowane są na kulturach z różnych zakątków świata.

SPA_KRAKOW_Sana_Vida_6.jpgZnajduje się tam dziewięć cudownych wnętrz. Każde z nich ma odrębny klimat. W egipskim wnętrzu, w dolinie Nilu, Kleopatra zdradzi nam sekrety piękna i urody. Zakosztujemy tam między innymi kąpieli w kozim mleku, która jest królewską ucztą dla ciała i duszy. Z kolei tajemnicę tajskich masaży i rytuałów odkryjemy w Delcie Mekongu. Turecki rytuał hammam zapewni dogłębne oczyszczenie ciała i ukojenie duszy. Przyjemne odprężenie odnajdziemy we wnętrzu Indii, gdzie możemy odbyć podróż do wnętrza siebie. W śródziemnomorskim klimacie natomiast doznamy błogiego relaksu i zastrzyku pozytywnej energii, a sycylijski masaż całego ciała wyciszy i rozluźni wszelkie niepokoje.

Sanavida Spa ma bardzo szeroką ofertę, a głównym priorytetem jest zapewnienie komfortu i dobrego samopoczucia. Odnajdziemy tam zabiegi pielęgnacyjne, upiększające, oczyszczające, lecznicze, doznamy odprężenia i relaksu. Specjaliści, zadbają o nasze ciało i duszę od stóp do głów.

Moje wizyty w Sanavida Spa mają na celu walkę z cellulitem. Na terapię antycellulitową i wyszczuplającą, eksperci z przygotowali dla mnie cykl zabiegów.


IMG_1058dp.jpgPierwsza wizyta

W hotelu Galaxy, zjeżdżając windą w dół, trafimy do recepcji Sanavida Spa. Pomieszczenie jest bardzo przyjemne, ciepłe światło tworzy miłą atmosferę, co sprawia, że od wejścia można się rozluźnić i nie odczuwa się skrępowania.
Podeszła do mnie Pani Małgosia i opowiedziała jakie zabiegi będę miała wykonywane. Na początku zaprowadziła mnie do jednego z pomieszczeń aby sprawdzić poziom mojego cellulitu. Tam dowiedziałam się że skala cellulitu wynosi od 1 do 5. Pierwszy poziom jest najłagodniejszy i w zasadzie niewidoczny. Warto jednak już na tym etapie zadbać o profilaktykę.

Następnie Pani Małgosia zaprowadziła mnie do gabinetu z urządzeniem Power Slim Active. Urządzenie to zapewnia 30 minutową rozgrzewkę. Niesamowite jest to, że spalanie kalorii następuje już po 3 minutach ćwiczeń! Power Slim Active łączy w sobie efekty wyszczuplania i redukcji cellulitu w szybki i przyjemny sposób. Ćwiczyłam we własnym tempie, oglądając film i nawet nie poczułam jak szybko zleciał czas. Ćwiczenia w PowerSlim Active są bardzo przyjemne, a działanie podczerwieni i jonizacji daje dodatkowe ogromne efekty w pozbywaniu się zbędnych kilogramów.

Po rozgrzewce, Pani Małgosia zaprowadziła mnie do indyjskiego wnętrza, gdzie mogłam się odświeżyć pod prysznicem. Tam miałam wykonywany peeling całego ciała. Miałam do wyboru trzy zapachy. Wybrałam delikatny peeling o mlecznym aromacie. Delikatny i łagodny zapach, wprawił mnie w dobry nastrój. Po wykonanym peelingu moja skóra była gładka, doskonale ukrwiona i nawilżona, a ja czułam się w pełni zrelaksowana.

Odprężona i we wspaniałym nastroju, zaprowadzona zostałam do kolejnego pomieszczenia, gdzie miałam kolejny zabieg – masaż modelujący całego ciała. Masaż był bardzo przyjemny, polegał na ugniataniu i rozcieraniu ciała. Celem takiego zabiegu jest modelowanie sylwetki i zrelaksowanie osoby masowanej.

Po takim wieczorze czułam się rewelacyjnie. Moje ciało było odprężone, zrelaksowane i nawilżone. Do tego miałam poczucie lekkości i świeżości. Już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty. W kolejnej części opiszę moje dalsze doznania z Sanavida Spa.


Sana Vida Spa & Wellness
Hotel Galaxy****
ul. Gęsia 22a
tel; 12 294 26 86
www.sanavidaspa.pl

Ocena: 48

Komentarze (9)

 
  • 2011-10-29 13:32:05
    monna
    przepraszam za powtórzenia ale coś się "zawiesiło".pozdrawiam
    IP: 91.150.220.87
  • 2011-10-29 13:30:45
    monna
    oo to będzie kolejna część? super. ten opis brzmi bardzo bardzo zachęcająco! dziękuję
    IP: 91.150.220.87
  • 2011-10-29 13:30:19
    monna
    oo to będzie kolejna część? super. ten opis brzmi bardzo bardzo zachęcająco! dziękuję
    IP: 91.150.220.87
  • 2011-10-29 13:24:57
    kristi
    Chyba się skuszę na ofertę Sana :) Najbardziej przekonuje mnie masaż :D
    IP: 46.204.9.50
  • 2011-10-29 13:23:45
    monna
    oo to będzie kolejna część? super. ten opis brzmi bardzo bardzo zachęcająco! dziękuję
    IP: 91.150.220.87
  • 2011-10-25 11:09:44
    Ania D.
    byłam - polecam!
    IP: 78.133.245.114
  • 2011-10-24 06:08:59
    kasiunia
    wow okazało się że mieszkam całkiem niedaleko tego spa. po tak zachęcającym opisie poważnie zastanawiam się nad odwiedzeniem tego miejsca. super. opisujcie więcej miejsc, będzie z czego wybierać, zawsze lepiej iść w miejsce które ktoś już wcześniej sprawdził:)
    IP: 91.150.220.87
do góry strony