Uroda.com / Artykuły / Testujemy tusz do rzęs Virtual!

Artykuły

Testujemy tusz do rzęs Virtual!

2011-07-27


Wydłużajaco-pogrubiająca maskara Full Screen Size posiada klasyczną szczoteczkę w rozmiarze XXL, która pozwala na pokrycie tuszem nawet najmniejszych rzęs już za pierwszym pociągnięciem.

Emilia

Autor:

Emilia Borowska

Źródło: Uroda.com

Duża, wygodna szczoteczka doskonale rozprowadza tusz, dzięki czemu  dociera do każdej rzęsy i efektownie modeluje. Formuła maskary zawiera wosk japoński, który sprawia, że rzęsy stają się bardziej elastyczne oraz zapewnia lepszą przyczepność tuszu. Składniki tłoczone z oleju nasion jojoba pielęgnują i chronię rzęsy przed uszkodzeniami mechanicznymi.  Mascara Full Screen Size zapewnia efektowną, głęboką czerń rzęs. Zastosowano w niej  czysty ekstrakt węglowy – barwnik Carbon Black, dzięki czemu tusz zawiera 3 razy mniej pigmentów niż tusz tradycyjny.   Produkt nie skleja rzęs, nie pozostawia grudek, nie osypuje się i nie rozmazuje 

Pojemność: 8 ml 
Cena: 15,20 PLN 
  
Opinia I: Dużym plusem tego produktu jest szczoteczka, dzięki której nałożenie tuszu jest bardzo łatwe, nawet na te najkrótsze rzęsy w kącikach. 
Nie skleja rzęs i sprawia, że są one lekko podkręcone i rozczesane. Tusz długo utrzymuje się na rzęsach, nie spływa, nie rozmazuje się, co jest jego ewidentnym atutem. Nadaje bardzo mocny, czarny kolor. Minusem natomiast jest fakt, że pozostawia na rzęsach mało estetyczne grudki. Zastanawiający jest dziwny zapach, który można zauważyć po otwarciu produktu. Tusz określany jest jako mocno pogrubiający i wydłużający. Ja niestety nie zauważyłam takiego efektu. 
Ocena:  3
Marta Nawrot

Opinia II: Jestem z niego bardzo zadowolona. Same plusy! Bardzo atrakcyjna cena, czerń tuszu jest bardzo intensywna. Z natury mam długie rzęsy, w związku z czym tusz sprawdza się u mnie wyśmienicie.
Ocena: 5
Beata Król

Opinia III: Bez rewelacji! Producent zapewnia efekt długich, grubych rzęs bez grudek, jednak nie zauważyłam ani przedłużenia ani pogrubienia moich włosków. Ładny, głęboko czarny kolor , jednak osobiście lubię tusze dające efekt"sztucznych rzęs" a ten produkt go nie zapewnia.
Ocena: 4
Magdalena Kołodziej

Opinia IV: Nieźle pogrubia i wydłuża. Raczej wolno schnie więc nie polecam osobie niecierpliwej, bo trzeba chwilę poczekać przed nałożeniem kolejnej warstwy - inaczej rzęsy się skleją.
Łatwo się zmywa. Ogólnie ok, ale bez szału :)
Ocena: 4
Katarzyna Adamska

Ocena V: Tusz posiada bardzo fajną gęstą i zaskakująco dużą szczoteczkę, przez co aplikacja początkowo była dla mnie problemem, gdyż lekko brudziłam górną powiekę, jednak z czasem doszłam do wprawy. Tusz lekko pogrubia i znacznie bardziej wydłuża, jednak zaletą tej grubej szczoteczki jest to, iż tusz dociera nawet do maleńkich rzęs, które akurat ja posiadam.
Tusz nie kruszy się, nie opsypuje, grudek również nie pozostawia, może lekko przy kilkakrotnym użyciu i uzyskaniu mocniejszego pożądanego efektu lepił minimalnie moje rzęsy. Czytałam w opisie tego tuszu, iż został zastosowany składnik jakim jest ekstrakt węglowy – barwnik Carbon Black , dzięki czemu rzęsy nabierają mocniejszej czerni i z tym się zgodzę - jest widoczny efekt czerni.
Również istotną rzeczą jest to, że tusz ten nie podrażnił moich wrażliwych oczu. Opakowanie również urzekło mnie swoją kolorystyką, gdyż często tusze posiadają ciemne opakowania, tu opakowane jest koloru bardziej odznaczającego się - różowego.
Ocena: 4
Barbara Kulej

Średnia ocena produktu:  4,0

Ocena: 47

Komentarze (2)

 

  • 2012-08-31 22:50:46
    co jak co ale cena mnie zaskoczyla:d 15 to bardzo tanio :)
    IP: 80.52.171.85
  • 2012-06-29 21:46:09
    Virtual ma dość dobre kosmetyki ale nie sądzę, żeby ten tusz max. pogrubiał i wydłużał rzęsy. Na pewno daje zadowalający efekt, choć nieco odbiegający od obietnic producenta.
    IP: 31.128.17.12
do góry strony