Uroda.com / Artykuły / Testujemy lakiery do paznokci Mollon z ekstraktem z bambusa

Artykuły

Testujemy lakiery do paznokci Mollon z ekstraktem z bambusa

2011-11-17


Regenerująca formuła lakierów oparta na naturalnym ekstrakcie z bambusa. Zawarte w nim krzemionka i proteiny są doskonałym środkiem na zdrowe i piękne paznokcie.

Emilia

Autor:

Emilia Borowska

Źródło: Uroda.com

Aktywne składniki zawarte w lakierze:

- wzmacniają i utwardzają płytkę,
- przyspieszają wzrost paznokci,
- przedłużają trwałość lakieru.
 
Lakiery nie zawierają kamfory, toulenu i formaldehydu - składników szkodliwych lub mogących wywołać uczulenia. Kolekcja 23 inspirujących kolorów - doskonała konsystencja lakierów oraz nowatorski, płaski pędzelek (560 włosków) umożliwiają wykonanie manicure jednym pociągnięciem pędzelka!

Pojemność: 12 ml

Opinia I: Lakier rewelacyjnie kryje, już jedna warstwa pięknie pokrywa płytkę paznokcia, dając głęboki, intensywny kolor. Druga warstwa raczej już tylko z przyzwyczajenia, gdyż już po pierwszej nie widziałam żadnych przebić. Lakier nie tworzy smug, ma idealny pędzelek, miękki, odpowiedniej długości. Lakier jest kremowy, ma idealną konsystencję. Wytrzymuje na paznokciach z powodzeniem nawet kilka dni.
Ocena: 5.0
Ewa Pawełkiewicz

Opinia II: Lakier do paznokci w kolorze 8.pngMild Pink 8 - kolor bardzo piękny, lekko różowy połączony z kolorem czerwonym. Pędzelek w standardowej szerokości.  Lakier wytrzymuje około 2-3 dni. Wystarczy jedna warstwa dla uzyskania ładnego koloru. Lakier nie odchodzi, ale moim zdaniem ma tendencje do smużenia się... 
Ocena: 3.0
Anna Szczepańska

Opinia III: Lakier Mollon z bambusem (Fuchsia Bloom). Moje paznokcie są słabe i rozdwajają się, co wygląda bardzo nieładnie i jest krępujące, bo jak wiadomo dłonie są wizytówką zadbanej kobiety...
A za taką się uważam, dlatego starannie pielęgnuję dłonie i paznokcie.
Z uwagi na słabość paznokci, zawsze mam krótkie i starannie opiłowane pilniczkiem. Używam różnych odżywek i kremów do płytki paznokci, wszystko aby tylko poprawić ich wygląd! Kilka razy pomalowałam paznokcie lakierem marki Mollon z ekstraktem z bambusa, którego formuła ma wzmacniać i regenerować paznokcie. Lakier w kolorze ciemnego różu bardzo ładnie pokrył paznokcie już za pierwszym razem.
Kolejnym zaskoczeniem była dla mnie trwałość lakieru, który nie odpryskuje i długo ładnie i świeżo wygląda. Używając kilkakrotnie tego lakieru zauważyłam poprawę kondycji moich paznokci: są mocniejsze i twardsze, Dzięki za wszystko czemu mniej się rozdwajają. Dłonie są teraz naprawdę zadbane!
Ocena: 4.0
Ewa Mikosz

lil.pngOpinia IV: Bardzo jestem zadowolona z lakieru. Muszę przyznać że nie odpryskuje i jest dosyć trwały. Trzyma się na paznokciach ok. 3 dni. Ponadto ma idealną konsystencję przez co dobrze się go rozprowadza na płytce paznokcia. Dodatkowo pędzel jest dosyć szeroki, przez co wystarczą 2 pociągnięcia aby pomalować paznokieć. 
Ocena: 5.0
Małgorzata Kwiecień

 

 
Średnia ocena produktu: 4.25

Ocena: 50

Komentarze (1)

 

  • 2012-06-26 22:34:11
    Po pierwsze lakiery te mają śliczną kolorystykę, a po drugie wzmacniają i chronią paznokcie przed uszkodzeniami.
    IP: 31.128.17.12
do góry strony