Uroda.com / Artykuły / Testujemy kremy do depilacji Vanity od Bielendy!

Artykuły

Testujemy kremy do depilacji Vanity od Bielendy!

2012-07-17


Poznaj opinie naszych testerek o kremach do depilacji Bielendy!

Autor: eg

Opinia I: 

Krem, choć nie jest rewelacyjny, to i tak jeden z najlepszych kremów do depilacji, jakich kiedykolwiek używałam. Ma oczywiście chemiczny zapach, ale wszystkie tego typu kosmetyki taki mają, więc nie ma co szukać dziury w całym. I zapach jest znośny. Jednak co do samego kremu..., owszem usunął, ale tylko część włosków (nawet jeśli trzymałam go dłużej niż zalecane 5 minut).

Plusy:
- jest wydajny,
- krem nie spływa, łatwo się nakłada,
- szpatułka ma dość ostre zakończenie, co okazuje się pomocne przy usuwaniu włosków - nie należy tu jednak przesadzać, bo może sprawiać ból,
- skóra po depilacji nie jest wysuszona, ale delikatnie nawilżona,
- produkt jest ładnie zapakowany,
- dobrze radzi sobie ze słabszymi włoskami,

Minusy:
- nie radzi sobie z mocniejszymi włoskami, mimo dłuższego działania,
- mnie przeszkadzało jeszcze, że ciężko się spłukiwał,

Podsumowując krem zdecydowanie radzi sobie ze słabszymi włoskami. Z tymi grubszymi

i mocniejszymi jest już gorzej. Ale wiadomo, że to cecha indywidualna, więc niedługo spróbuję znowu i może wtedy da radę. Zapach, chociaż chemiczny, jest do wytrzymania. U mnie nie pojawiły się po nim żadne podrażnienia czy uczulenia. Skóra nie jest sucha i szorstka, jak w przypadku innych znanych mi wcześniej kremów. Jest delikatnie nawilżona. I choć nie spełnił swoich oczekiwań w 100% to i tak jestem z niego zadowolona. Przede wszystkim też dlatego, że po depilacji człowiek nie wychodzi z łazienki "pijany od wdychania oparów" i choć mają chemiczny zapach, to jest on znośny. Myślę, że warto go wypróbować, bo orientując się w cenach produktu nie należy on do najdroższych i podjąć samemu decyzję. Mam nadzieję, że moja opinia okaże się pomocna.

Ocena: 5/5

Monika Czapiewska

Opinia II: 

Depilacja w moim przypadku, zawsze odbywała się za pomocą maszynek jednorazowych
bądź depilatora. Krem do depilacji Vanity Laser Expert mogę uznać za mój pierwszy

kosmetyk w dziedzinie kremów do depilacji.

Na samym początki krem ten wydaje się być perfekcyjny. Sama nazwa już wyzwala pewne myślenie, iż kosmetyk ten wydaje się być prosto z salonu kosmetycznego. Po przetestowaniu kremu niestety myślenie to staje się pozorem. Krem ten posiada plusy i minusy. Moim zdaniem jest więcej plusów, jednak kosmetyk swojej głównej roli nie dopełnił.

Minusy:

- Pierwszym minusem kosmetyku jest to, że zapach kremu niestety jest nieprzyjemny. W
pewnych momentach przypominał mi zepsutą cytrynę.

- Kolejnym negatywem jest konsystencja kremu po upływie jak i w trakcie „działania”.
Wydaje się ona być strasznie klejąca. Jednak nie sprawiało mi to dość dużego problemu.

- Ostatnim w etapie depilacji, lecz najbardziej znaczącym minusem w moim przypadku jest słabe działanie kosmetyku. Konsystencja specyfiku rozpuściła włókna włosków jednak na te grubsze podziałała jedynie od góry, aniżeli od cebulek. Jednak ze słabszymi włoskami uporała się w całości wraz z ich cebulkami. Dlatego krem nałożyłam ponownie i poczekałam dłużej niż zalecił producent ( jeszcze dłużej niż zalecił w przypadku dość grubych włosków). Dłuższe działanie kremu tym razem pomogło. Włoski zostały „usunięte”, jednak niestety zawiodłam się, gdyż nie wszystkie.

- Podsumowującym minusem jest to, że włoski szybko odrosły tj. po około 4 dniach, jednak o czym wspomnę jeszcze w plusach, stały się słabsze i to już po jednym użyciu!

Plusy:

+ Opakowanie kremu jest dość wygodne, bardzo ułatwia odpowiednie dozowanie kosmetyku do jego nałożenia.

+ Cena nie jest wygórowana.

+ Wchłanianie i równocześnie działanie kremu jest bardzo szybko zauważalne.

+ Konsystencja nie sprawia problemu z jej zmyciem, po wykonaniu swojej pracy.

+ Chusteczka enzymatyczna przyjemnie pachnie i nawilża skórę po usunięciu włosków. Jest to chyba najprzyjemniejszy i równocześnie finałowy moment depilacji.

+ Włoski stają się słabsze po stosowaniu kosmetyku wraz z chusteczkami enzymatycznymi, które wspomagają właśnie ten efekt.

+ Nie wystąpiły u mnie żadne podrażnienia z czym mam zawsze problem.

Ogólnie kosmetyk nie jest złym patentem, w przypadku silnego i dość gęstego owłosienia w okolicach bikini. Myślę, że jeszcze nie raz go użyje, jedynie muszę "rozpracować" go jeszcze troszeczkę:)

Ocena: 4/5

Paulina Frelik 

Opinia III:

Jakiś czas temu na łamach portalu udało mi się zdobyć do testowanie krem do depilacji od Bielendy. Do tej pory nie korzystałam z tego typu produktów (korzystałam z innych metod depilacji) więc był to niejako mój debiut z takim kremem. 

Kosmetyk ma specyficzny aczkolwiek miły zapach, łatwo się aplikuje. Myślałam, że będzie bardziej wydajny, aczkolwiek nie mogę powiedzieć żeby kompletnie taki nie był. 

Po około 6-8 minutach zaczęłam usuwać krem, większość małych i delikatnych włosków została usunięta, ale z tymi mocniejszymi krem miał problem. Myślę, że przy regularnym stosowaniu okazałoby się, że usuwa 100% włosków, ale przy takim jednorazowym tak się nie stało, ale na pewno to, które pozostały były zdecydowanie słabsze.

Ocena: 3,5/5

Katarzyna Karpiel

Średnia ocena produktu:  4

Ocena: 40

Komentarze (32)

 

 • 2012-10-04 15:47:02
  Nie polecam tego kremu.. Za dużo z nim zachodu i nie daje oczekiwanego efektu. Ciężko się spłukuje.
  IP: 83.21.161.253
 • 2012-09-24 13:53:18
  Kupiłam skuszona promocją i to była duża pomyłka, kupiłam ten z niebieskim paskiem, uczulenie murowane u mnie.
  IP: 83.218.109.119
 • 2012-09-21 19:44:48
  też miałam okazję wypróbować krem do depilacji - skusiła mnie cena i to był błąd! Krem przy stosowaniu brzydko pachnie - mój chłopak stwierdził, że śmierdzi przeokropnie! Efekt depilacji prawie żaden. Osobiście nie polecam.
  IP: 212.122.223.78
 • 2012-09-06 14:17:51
  Kremów używałam - brzydko pachną ale też dużego rezultatu nie daje !! włosy zaraz tez odrastają
  IP: 91.210.236.221
 • 2012-09-04 14:26:05
  mnie uczuliły, zdecydowanie na nie.
  IP: 193.254.238.41
 • 2012-09-02 16:31:47
  Ja szczerze mówiąc nigdy nie byłam przekonana do takich kremów do depilacji, bo fakt faktem, może usuwają włoski, ale z tymi mocniejszymi mają wielki problem.
  IP: 195.150.80.250
 • 2012-08-31 18:26:36
  Nie usuwa grubszych włosków:/
  IP: 109.243.67.79
do góry strony