Uroda.com / Artykuły / Skuteczne sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów

Artykuły

Skuteczne sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów

2017-04-14


Lato zbliża się wielkimi krokami. Czas, więc na zrzucenie zbędnych kilogramów i poprawienie formy.

Autor: Wioleta Derkowska

Źródło: Uroda.comOd dawna wiadomo, że restrykcyjne diety na dłuższą metę nic nie dają. Pomagają na chwilę, ale nietrudno w tym przypadku o tzw. efekt jo-jo. Nie o to chodzi. Dieta musi być skuteczna, aby efekt utrzymywał się również po jej zakończeniu. Dlatego wielu znawców tematu proponuje połączenie zdrowego trybu odżywiania z ćwiczeniami. Ruch jest tutaj kluczową sprawą, o której nie powinniśmy zapominać.

Zmień nawyki

Powinieneś zacząć od zmiany przyzwyczajeń. Przede wszystkim zapomnij o objadaniu się na noc. Nie podjadaj również pomiędzy posiłkami, a jeśli naprawdę już masz na coś ochotę, wybierz zdrowe zamienniki przekąsek: jabłko, orzechy itp. Warto również wypić przed posiłkiem szklankę wody. To sprawi, że „oszukasz” żołądek. Będziesz czuł się nasycony, co spowoduje, że zjesz mniej. Postaw również na płatki owsiane. Badania dowodzą, że zjedzenie porcji takich płatków na drugie śniadanie pozwala ograniczyć ilość przyswajanych w ciągu dnia kalorii. A to oznacza, że szybciej chudniemy! Również ćwiczenia najlepiej wykonywać rano. Oczyszczony po nocy organizm, potrzebuje dawki energii. Przy porannym wysiłku pobiera go z naszych zapasów. Dzięki temu możesz spalić tłuszcz nawet 3 razy szybciej!

Zastosuj Slim Body Expert

Aby Twoja utrata wagi była jeszcze szybsza i skuteczniejsza – sięgnij po odpowiednie suplementy diety. Lambre proponuje Acai Berry Plus. Preparat jest naturalnym suplementem diety, który zawiera naturalne składniki. Pozwala spalić tkankę tłuszczową i zredukować wagę. Przyspiesza również przemianę materii. Składniki produktu otrzymywane są z surowców bardzo uważnie wybieranych i pozyskiwanych. Efekty mogą być widoczne już po pierwszych dniach. Pamiętaj jednak, że sam suplement diety nie wystarczy. Jest on tylko dopełnieniem diety i regularnych ćwiczeń. Produkt zawiera wiele składników aktywnych: jagody Acai, błonnik jabłkowy, kofeinę, cynk, chrom. Jedno opakowanie preparatu wystarcza na miesiąc stosowania. 

 photo fb_zps7hvweqzd.jpg

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony