Uroda.com / Artykuły / Różnica wieku a seks

Artykuły

Różnica wieku a seks

2013-11-05


Ona młodsza, on starszy – tak, to na pewno w łóżku się sprawdzi. Ona starsza, on młodszy – może, ale niekoniecznie. Jaki jest wpływ różnicy wieku na dopasowanie seksualne partnerów?

Autor: Point.fm

Źródło: www.point.fmDopasowanie seksualne zależy od wielu czynników. Mimo iż najbardziej naturalne wydaje się łączenie w pary osób w podobnym wieku, wcale nie musi to być najbardziej uzasadnione jeśli chodzi o dopasowanie w łóżku.

W seksie nie chodzi nie zawsze chodzi przecież o podobne doświadczenia czy spojrzenie na świat. To, że on i ona są w podobnym wieku i mieli podobną ilość seksualnych partnerów, wcale nie musi sprawić, że w łóżku będzie układać się lepiej. Wręcz przeciwnie może się okazać, że partnerzy szybciej się sobą znudzą.

Młodsza ze starszym

Dla młodszej kobiety, starszy mężczyzna w łóżku często staje się przewodnikiem, kochankiem wzorowym. Zwykle wynika to z faktu, że starszy mężczyzna ma większe doświadczenie, a to znaczy, że miał okazję obserwować wiele zachowań różnych kobiet. Wniosek z tego taki, że wie jak reagować i co robić, by swoją partnerkę zaspokoić. Czyli sytuacja nieomalże doskonała…

Plusy:
- kobieta może więcej oczekiwać i wymagać
- częściej można zostać przez mężczyznę zaskoczoną, więcej można się od niego nauczyć
- nasze „fochy” czy bóle głowy są traktowane z większą cierpliwością i tolerancją

Minusy:
- trudniej doświadczonego partnera zaskoczyć
- zawsze będziemy się czuły w jakiś sposób porównywane do poprzednich partnerek
- mężczyzna może nie być skłonny do eksperymentów lub po prostu na nie za leniwy


Ocena: 0

Komentarze (1)

 

  • 2014-03-07 12:25:50
    Gosiak
    Fajny tekst o dopasowaniu seksualnym :) http://kobiecosc.info/kobiece-sprawy/jak-rozmawiac-o-kobiecosci/seksualne-dopasowanie-istnieje-czy-nie/
    IP: 195.234.9.100
do góry strony