Uroda.com / Artykuły / Róż do policzków- tajna broń młodości

Artykuły

Róż do policzków- tajna broń młodości

2011-09-08


Każda Pani, której cerę można ocenić jako dojrzałą- powinna stale sięgać po ten kosmetyk, a róż powinien wejść w stały element wykonywanych przez nią makijaży gdyż róż odmładza, a z jego pomocą cera nabierze zdrowego blasku.

Autor: Dominik Ćwiklik

Źródło: www.m-u-s.pl

Dominik Ćwiklik właściciel marki M-U-S Make-Up Star zdradza patenty na róż
do policzków.

Sięgając po ten produkt, wzmocnisz rzeźbę twarzy, przez co dodatkowo ją wyszczuplisz oraz zakryjesz większe niedoskonałości cery, z którymi nie poradził sobie podkład, korektor lub puder. Róż nazywany jest kosmetykiem młodości nie bez powodu- spróbuj przed nałożeniem intensywnych cieni, zaaplikować róż na kość łuku brwiowego. Zobaczysz wówczas jak wspaniale prezentuje się Twoja powieka jeszcze przed nałożeniem cieni. Róż osiądzie na kości sprawiając wrażenie powiewu świeżości, jak gdybyś przed momentem wyszła z kąpieli.

Ważne angelika2.jpg
-Róż do policzków to ostatni etap makijażu. Nie nakładaj go bez przypudrowanej twarzy, gdyż sprawisz sobie niepotrzebny problem. Zamiast ładnie wymodelowanych policzków otrzymasz nierównomierne plamy. Zasada ta nie działa w przypadku tłustych róży w sztyfcie.
-Dawkuj ilość, zdarza się że błędnie ocenimy moc różu. W efekcie intensywność koloru będzie nieestetycznie wyglądać a uzyskany efekt będzie przerysowany. Jeżeli popełnisz taką gafę, nałóż na puszek sporą dawkę pudru sypkiego oraz kulistymi ruchami wcieraj puder w róż. Puder zmniejszy intensywność różu, a puszek ściągnie jego nadwyżkę.
-Świat kosmetyczny stale się rozwija, producenci tworzą co raz lepsze kosmetyki. Cienie do powiek niejednokrotnie maja już tak świetnie dopracowaną konsystencję, że w przypadku bardziej awangardowych makijaży- możesz stosować je jako róż do powiek.
-Nie ograniczaj się jedynie do kości policzkowych, róż stosować możesz na całym owalu twarzy: na brodzie, skroniach, zaokrągleniach czoła również na kościach łuku brwiowego. Taka forma aplikacji różu, to świetna alternatywa dla makijażu dziennego.
-Jeżeli obawiasz się nakładania różu i boisz się, że efekt Twojej pracy nad makijażem pójdzie na marne zastosuj róż o konsystencji kremu lub żelu- są dużo łatwiejsze w aplikacji.

TEKST ORAZ MAKIJAŻ:
DOMINIK ĆWIKLIK
Make-Up Star Cosmetics
www.m-u-s.pl
Zdjęcia: Tomasz Wilczkiewicz
www.wilczkiewicz.com
Modelka: Angelika Cięciwa
www.m-u-s.pl

Artyku__y.jpgNotka o autorze
DOMINIK ĆWIKLIK
Charakteryzator filmowy, specjalizujący się w makijażu, body- i facepaintingu,
charakteryzacji filmowej, teatralnej oraz efektach specjalnych. Autor tekstów, felietonista. Współpracował z wieloma firmami kosmetycznymi jako wizażysta oraz art. manager, a także z wieloma domami producenckimi jako charakteryzator. Właściciel firmy M-U-S Make-Up Star Cosmetics, świadczącej usługi artystyczne oraz będącej producentem kosmetyków kolorowych.

Ocena: 43

Komentarze (5)

 

 • 2012-11-05 14:48:00
  Dopiero niedawno odkryłam ,że róż jest jednak fajną sprawą.
  IP: 178.36.80.170
 • 2012-08-28 12:55:23
  naj fajniejesze są róże z drobinkami
  IP: 83.6.118.245
 • 2012-08-26 22:32:04
  gdybym o tym wszystkim już nie wiedziała z pewnością tekst wydałby mi się bardzo ciekawy (taki oczywiście jest) a tak to tylko powtórka z rozrywki
  IP: 109.243.52.94
 • 2012-07-30 16:45:34
  Lubię i stosuję róż w delikatnym odcieniu,twarz wygąda ciekawie.
  IP: 83.5.247.145
 • 2012-03-16 11:11:39
  Dobre rady:)
  IP: 89.229.130.248
do góry strony