Uroda.com / Artykuły / RESTYLANE SKINLIFT - alternatywa dla skalpela

Artykuły

RESTYLANE SKINLIFT - alternatywa dla skalpela

2013-10-01


Już nie trzeba poddawać się skomplikowanym operacjom plastycznym, aby znacząco i skutecznie poprawić wygląd i zapobiegać lub zlikwidować oznaki starzenia się. Co więcej, efekt jest dużo bardziej naturalny.

romamagnopere

Autor:

Roma ZielińskaRESTYLANE SKINLIFT to nowy zabieg firmy Galderma, będący alternatywą dla chirurgicznego sklapela. Zabieg został specjalnie opracowany dla pacjentów, u których widoczne są oznaki starzenia się skóry twarzy związane z opadaniem tkanek. Zabieg może być wykonany na całej twarzy lub tylko na niektórych okolicach.

Najczęściej problem dotyczy opadających policzków, zapadniętej doliny łez i pogłębionych fałd nosowo-bruzdowych. Z biegiem lat skóra produkuje coraz mniej substancji budujących, takich jak: naturalny kwas hialuronowy, elastyna, kolagen, dlatego staje się cieńsza, mniej elastyczna i pojawiają się na niej pierwsze zmarszczki. Tracimy w pewnych miejscach podskórną tkankę tłuszczową, która podpiera i uwypukla skórę, zapewniając jej przyjemne krągłości. Dlatego pojawiają się cienie pod oczami, zapadają się skronie i policzki, a w późniejszym okresie tworzą się „chomiczki”.

Aby skutecznie unieść opadające fragmenty skóry i przywrócić jej jędrność, lekarz wykorzystuje dwa rodzaje produktów w trakcie jednego zabiegu: Restylane Perlane oraz Restylane Vital. Restylane Perlane zwiera stabilizowany kwas hialuronowy o największej zdolności unoszenia tkanek wśród wypełniaczy. Preparat nie przemieszcza się i dlatego podany w dane miejsce, stanowi doskonałą podporę dla opadającej skóry. Restylane Vital to preparat głęboko nawilżający i rewitalizujący skórę.Wygładza drobne zmarszczki, pobudza produkcję naturalnego kolagenu. Obydwa preparaty są niezbędne, aby osiągnąć pełny efekt. Jeden preparat unosi skórę i trzyma ją na właściwym miejscu, drugi wygładza i odmładza.

Zabieg RESTYLANE SKINLIFT może być wykonany igłą lub kaniulą.
Nie jest bolesny, ponieważ preparaty zawierają środki znieczulające. Jeśli jest taka potrzeba, lekarz może zastosować dodatkowy krem znieczulający przed zabiegiem. W przypadku młodszej skóry, gdy objawy opadania tkanek nie są jeszcze wyraźne, można zastosować odmianę RESTYLANE SKINLIFT LIGHT.

Zabieg RESTYLANE SKINLIFT trwa ok pół godziny. Efekty widać od razu. Po zabiegu najczęściej skóra jest lekko zaczerwieniona, mogą pojawić się drobne siniaczki w miejscu wkłuć igłą. Te objawy zazwyczaj szybko ustępują. Bardzo ważne, aby zabieg był wykonany przez przeszkolonego lekarza, który ma odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

Ocena: 0

Komentarze (2)

 

 • 2016-10-11 20:28:43
  Moja alternatywa dla skalpela - bezbolesna i bezpieczna w 100% to seria kosmetyków Liftactive Supreme. Dzięki niej czuje się młodziej i wyglądam młodziej.
  IP: 188.246.155.16
 • 2014-09-12 13:08:49
  piękniejsza
  Przeszukałam cały Internet w poszukiwaniu odpowiedniego sposobu na znielowanie oznak starzenia. W końcu zdecydowałam się właśnie na zabieg Restylane Skinlift i muszę przyznać, że efekty są piorunujące! Zabieg był bezbolesny - a tego bałam się chyba najbardziej. Dodam, że wykonywałam go w Time Clinic - świetnej klinice medycyny estetycznej w Warszawie, polecam z całego serca!
  IP: 80.55.136.240
do góry strony