Uroda.com / Artykuły / Ramona Rey w klubie Plaża Kraków

Artykuły

Ramona Rey w klubie Plaża Kraków

2011-07-15


23 lipca, w sobotę znana wokalistka Ramona Rey wystąpi w krakowskim klubie Plaża. Towarzyszyć jej będzie Giro Arana (Igora Czerniawski), przyjaciel Jacka Sienkiewicza, związany z wytwórnią Recognition, wszechstronnie utalentowany polski muzyk, w latach 80-tych współzałożyciel zespołu Aya Rl.

Autor: eb

Źródło: inf.prasowa

Ramona Rey swoją debiutancką płytę wydała w czerwcu 2006. Teledysk do pierwszego singla „Zanim słońce wstanie” był dwukrotnie nominowany do „Yach Film Festiwal” (za kreacje aktorska i zdjęcia), zaś sama piosenka- wyjątkowo nowatorska i świeża w brzmieniu - utrzymywała wysokie notowania na listach przebojów w rozgłośniach radiowych i telewizjach muzycznych.

W 2006 roku Ramona Rey wystąpiła na Festiwalu w Jarocinie w koncercie pt: "Paweł Kukiz i przyjaciele". W 2007 roku wzięła udział w projekcie „Yugopolis” gdzie efektem współpracy czołowych artystów polskich była płyta pt. „Słoneczna Strona Miasta”.

Drugi album Ramony to klubowe, elektroniczne brzmienie z elementami techno i minimal ,techno stworzone przez Tel Arana . Jeden z utworów – "Lubię cie" został zremisowany przez czołowego, uznanego na świecie przedstawiciela minimal- techno – Ricarda Villalobosa. Ramona wystąpiła także w teledysku Akona pt. „Oh Africa”.

Ramona Rey jest artystka niezależną. Posiada wyjątkowy i niepowtarzalny styl zarówno w sposobie śpiewania jak i pisania tekstów.
Obecnie przygotowuje się do wydania kolejnego albumu, mamy nadzieję, że na krakowskim koncercie usłyszymy także najnowszy materiał artystki.


RAMONA REY /Arana RecordsRamona.jpg

feat GIRO ARANA /Arana Records/ Recognition

Meg Cocaine

Senthia

+ guestsWejście: 15 pln ( przedsprzedaż w klubie Plaża od 18 lipca )
/ 20 pln w dniu imprezy

Data: 23.07.2011

Klimat muzyczny: electronica, tech house.


Chcesz wybrać się na ten koncert? Zgłoś się do nas! Mamy do rozdania wejściówki. Wyślij swoje nazwisko i nazwisko osoby towarzyszącej na redakcja@uroda.com. W temacie wpisz RAMONA.


Ocena: 50

Komentarze (0)

 

do góry strony