Uroda.com / Artykuły / Przełom w maniciure hybrydowym!

Artykuły

Przełom w maniciure hybrydowym!

2016-09-28


Zdobienie paznokci w technice hybrydowej przyjmuje różnorodne formy. Do groma mnóstwa produktów dołączyła teraz innowacyjna baza proteinowa. Zobacz, do czego służy.

Wioleta Derkowska

Autor:

Wioleta Derkowska

Źródło: Uroda.comMieliśmy już bazę witaminową. Producenci postanowi jednak pójść dalej i tym razem stworzyli bazę proteinową, która ma znacznie lepszy skład, a co za tym idzie – działanie.

Walka ze słabymi i zniszczonymi paznokciami
 
Masz problem z łamliwymi paznokciami? Gdy tylko odrosną niemal natychmiast ułamują się, kruszą? Antidotum jest właśnie Removable Protein Base od Indigo. Baza po brzegi wypełniona proteinami, które odżywają i wzmacniają Twoją płytkę. Zaczyna chronić nasze paznokcie automatycznie po wyciągnięciu ręki z lampy. Przywraca jej zdrowy i promienny wygląd. Delikatna formuła jest w 100% bezpieczna dla naturalnej płytki. Baza chroni zniszczoną płytkę przed czynnikami zewnętrznymi oraz urazami mechanicznymi.

Idealna do przedłużania paznokci

Chcesz mieć natychmiast piękne i długie paznokcie? Wyjątkowe właściwości bazy pozwalają na przedłużenie łoża paznokcia, odbudowanie uszkodzonej płytki, delikatne nadbudowanie krzywej C oraz korektę nierówności płytki paznokcia. Dzięki swojej konsystencji aplikacja Protein Base jest niezwykle prosta.

Opinia Redakcji

Wioleta Derkowska: Removable Protein Base to świetne rozwiązanie zarówno dla osób, które chcą wzmocnić swoje paznokcie, jak i dla tych, którzy potrzebują je przedłużyć. Świetnie sprawdzi się również w przypadku, gdy ułamał się nam paznokieć, a czeka nas wielkie wyjście. Za jej pomocą szybko i łatwo „naprawimy” paznokieć. Gęsta konsystencja pozwala o jego przedłużenie nawet o 3 mm! Zaletą produktu jest fakt, że z łatwością rozpuszcza się w Removerze.

Remove Protein Base kupicie tutaj.Ocena: 0

Komentarze (1)

 

  • 2016-10-27 12:18:02
    O, to coś dla mnie! A hybrydy uwielbiam!
    IP: 31.1.25.84
do góry strony