Uroda.com / Artykuły / Prezent, który nie trafi do kosza

Artykuły

Prezent, który nie trafi do kosza

2013-12-06


Bożonarodzeniowa gorączka, szał zakupów, pośpiech, milowe kolejki do kasy. Wszystko to zwieńczone nietrafionymi prezentami, które później potajemnie trafiają do kosza. Teraz można tego uniknąć. Niczym gwiazdka z nieba spada DEKO EKO. Dlaczego?

Autor: DekoEko.com

Źródło: informacja prasowaKupujesz nietuzinkowy podarunek, który zapada w pamięć, a jednocześnie włączasz się w świadome i przyjazne środowisku życie!

DEKO EKO to jedyna w swoim rodzaju platforma poświęcona działaniom recyklingowym, a zarazem sklep internetowy.  Znajdziesz w nim najszerszy na polskim rynku asortyment oryginalnych, designerskich i ekologicznych przedmiotów, spełniających wszystkie kryteria idealnego prezentu. Limitowane serie biżuterii, recyklingowe torebki, niepowtarzalne elementy wystroju wnętrz czy pięknie zapakowane kawy i herbaty fair trade – wszystko od najlepszych  polskich twórców. Zwolnij, usiądź wygodnie w fotelu i wybierz jedną z wielu propozycji prezentowych w duchu slow life…

Prezenty, które z pewnością nie trafią do kosza:

1. Biżuteria recyklingowa – doskonały pomysł zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, czyli kolczyki, bransoletki i pierścionki z mechanizmów autentycznych zegarków!

Propozycja dla mężczyzn lubiących niebanalne dodatki – spinki do mankietów:
Dla odważnych – industrialna biżuteria z nakrętek:


 

2. Ubrania i dodatki – szeroki wybór praktycznie dla każdego
Pokrowce na iPada z dętek rowerowych? Znakomity prezent dla nastolatków.

Torby z bannerów reklamowych idealne do szkoły lub pracy,
które mają odpowiedni wymiar na laptopa:

       Oryginalne i eleganckie torebki z pasów bezpieczeństwa, gazet, dętek rowerowych: 
Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony