Uroda.com / Artykuły / Poznaj nowy tusz do rzęs Avon Unlimited!

Artykuły

Poznaj nowy tusz do rzęs Avon Unlimited!

2020-09-11


Unoś, podkręcaj, dodawaj objętości – to wszystko dzięki maskarze Avon Unlimited. Baw się swoim makijażem bez ograniczeń. 90% kobiet potwierdza: To działa!

Autor: uroda.com

Źródło: informacja prasowaOdkryj nową maskarę Avon Unlimited, która odmieni Twój codzienny makijaż. Została zaprojektowana tak, abyś mogła maksymalnie unieść swoje rzęsy i dodać im nawet trzykrotnej objętości. Krótkie albo proste? Avon stworzył produkt dla posiadaczek nawet najbardziej opornych na stylizację rzęs  – bo każda z nas zasługuje na to, by poczuć się wyjątkowo.

Koniec z ograniczeniami w codziennym makijażu – formuła Lift&Lock unosi rzęsyod nasady i utrwala efekt na 24 godziny.
Zaś specjalnie wyprofilowana, innowacyjna szczoteczka 
(z luką, przez którą formuła jest wygodnie aplikowana prosto na rzęsy) podkręci każdą z nich. Dzięki maskarze Avon Unlimited możesz zapomnieć o zalotce! Z tym tuszem zaczarujesz spojrzeniem każdego dnia.

Maskara Avon Unlimited, będzie dostępna w dwóch odcieniach, w katalogu Avon 12/2020 w cenie 22,99. Produkt można zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl i przez iKatalog Avon.

Informacje o Avon Products Inc.

Misją Avon od ponad 130 lat jest wspieranie kobiet i utwierdzanie ich w przekonaniu, że są wspaniałe takimi, jakimi są. Firma pomaga im w wyrażania siebie, w rozwijaniu swoich kompetencji oraz w drodze do spełnienia zawodowego. Avon daje możliwość pracy na własnych warunkach. Ponad 200 tysięcy Polek zarabia i rozwija się zawodowo jako Ambasadorki Piękna Avon oferując wysokiej jakości kosmetyki w świetnych cenach oraz pokazując, że każdy może pozwolić sobie na luksus. Avon troszczy się również o zdrowie i bezpieczeństwo kobiet, realizując kampanie takie, jak Avon Kontra Rak Piersi czy Avon Kontra Przemoc.

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony