Uroda.com / Artykuły / Pomóż uratować miliony ubrań

Artykuły

Pomóż uratować miliony ubrań

2019-09-06


CZYSTOŚĆ NA WYŻSZYM POZIOMIE: Nowa ulepszona formuła Ariel Allin1 PODS rozwiązuje problem widocznego i niewidocznego brudu nawet w energooszczędnych cyklach prania. TWOJE ULUBIONE UBRANIA MOGĄ DŁUŻEJ WYGLĄDAĆ JAK NOWE: Teraz możesz nosić ubrania dłużej, a co za tym idzie kupować mniej. Dzięki temu mniej ubrań trafi na wysypiska śmieci

Autor: uroda.com

Źródło: informacja prasowaNowe ubrania jeszcze nigdy nie były tak łatwo dostępne. Od 2000 roku konsumpcja odzieży wzrosła dwukrotnie. Jednocześnie obecnie konsumenci korzystają ze swoich ubrań dwukrotnie krócej. 20% z nich jest wyrzucanych ze względu na uszkodzenia takie jak poplamienie lub zużycie.*
Gdyby przedłużyć o zaledwie 10% żywotność tylko jednej na pięć rzeczy znajdujących się
w europejskich szafach, na wysypiskach lądowałoby o 6,4 mln ton odzieży mniej. Co więcej, wydłużenie cyklu życia ubrań o 10% pozwoliłoby zaoszczędzić trzy miliony ton CO2 oraz 150 milionów litrów wody rocznie.

UDOSKONALONE CZYSZCZENIE NAWET W NISKIEJ TEMPERATURZE PRANIA SPRAWI, ŻE TWOJE UBRANIA BĘDĄ WYGLĄDAŁY JAK NOWE


Brud przyciąga brud, a to jest głównym powodem, dla którego ubrania stają się „zużyte” i „uszkodzone”. Co więcej, nasze ubrania z czasem stają się matowe i szare z powodu zarówno widocznych, jak i niewidocznych plam. Przeciętnie człowiek produkuje dziennie 1 litr potu i 20 g wydzielin – większość z nich pozostaje na ubraniach.
Jeśli te zabrudzenia nie zostaną prawidłowo usunięte, sprawią, że włókna staną się klejące na poziomie mikroskopowym i będą przyciągać kolejne cząsteczki brudu, co z upływem czasu pogarsza ich stan, gdy zabrudzenia stają się widoczne.
Aby usunąć te zanieczyszczenia już podczas pierwszego prania, zwłaszcza w niskiej temperaturze, potrzeba doskonałego detergentu. Właśnie dlatego kapsułki Ariel Allin1 PODS zostały wykonane z szybko rozpuszczającej się powłoki, uwalniającej składniki od początku prania tak, by mogły walczyć z brudem w trakcie całego cyklu.

JAK TO DZIAŁA
Ulepszona formuła Ariel Allin1 PODS została opracowana w celu usuwania widocznych
i niewidocznych zabrudzeń już w pierwszym praniu – nawet w niskich temperaturach. Usuwa uporczywe zabrudzenia jak nigdy wcześniej.**
Ariel Allin1 PODS zapewnia bardziej wydajne pranie poprzez wyeliminowanie konieczności używania wielu produktów oraz poprzez opracowaną przez ekspertów formę kapsułek, które uwalniają składniki w odpowiednim czasie przez cały cykl prania, aby zwalczać brud od pierwszej minuty. Optymalizują cały proces i oferują ulepszony poziom doskonałej czystości.
Ariel Allin1 PODS zostały specjalnie zaprojektowane, tak aby były łatwe w użyciu, a jednocześnie bezkompromisowe w zakresie rezultatów.
•    Jedna kapsułka gwarantuje wyniki: Ich formuła Allin1 oznacza, że wystarczy jedna kapsułka, aby uzyskać dogłębne oczyszczenie ulubionych ubrań, poprzez uwalnianie składników
z kapsułki w optymalnym czasie podczas całego cyklu prania w celu zwalczania plam.
•    Lekkie i łatwe przechowywanie: Ich kompaktowa forma oznacza, że Ariel Allin1 PODS
są lekkie, łatwe do przenoszenia i przechowywania w porównaniu z innymi formami produktów do prania. Łatwiej przetransportować je ze sklepu, dozować i używać podczas prania.
•    Brak konieczności odmierzania: Opracowana przez ekspertów forma kapsułek oznacza mniej wysiłku fizycznego i umysłowego, a także unikanie rozlewania lub dozowania ciężkich proszków, czy płynów. Możesz im zaufać – jedna kapsułka zawiera odpowiednią ilość produktu, aby Twoje pranie było idealnie czyste.
•    Lepsze dla środowiska: Allin1 PODS działają nawet w zimnych cyklach prania, oszczędzając pieniądze na rachunkach za energię bez kompromisu w zakresie jakości.
NOWOŚĆ! Ariel Allin1 Ultra-Oxi PODS, zmodernizuj swoje pranie i zobacz różnicę. Wbudowany środek do prania wstępnego i zwiększona moc czyszczenia kapsułek Ultra-Oxi usuwa nawet najtrudniejsze plamy. Formuła AllIn1 zawiera detergent, odplamiacz, środek chroniący kolor oraz środek do prania wstępnego. To połączenie przenosi walkę z plamami na wyższy poziom.
Specjalna powłoka rozpuszcza się, uwalniając zawartość komór, zarówno w gorącej, jak i chłodnej wodzie, a nisko pieniący się środek piorący działa na trudne plamy zarówno w wysokowydajnych, jak i standardowych pralkach.

Jak używać ARIEL Allin1 PODS?
1.    Umieść kapsułkę w pustym bębnie pralki
2.    Połóż ubrania na kapsułkę
3.    Dodaj płyn do płukania tkanin
4.    Pamiętaj, żeby nie przeładowywać bębna pralki!
5.    Pierz w dowolnej temperaturze i pralce

*Dane dotyczące rocznego zużycia odzieży to EU SCAP (Plan działania na rzecz zrównoważonej odzieży), projekt finansowany ze środków UE. WRAP - Waste & Resources Action Programme, organizacja utworzona w 2000 roku, której celem jest promowanie zrównoważonej gospodarki odpadami. WRAP współpracuje z rządami, przedsiębiorstwami i społecznościami w celu dostarczenia praktycznych rozwiązań poprawiających wydajność zasobów. WRAP (Wielka Brytania) ma dane na temat sytuacji, w której żywotność 20% odzieży zostaje wydłużona o 10%, pokazując całkowity potencjał oszczędności UE. Oszczędności CO2 i wody są oparte na obliczeniach WRAP dotyczących usuwania ubrań i średniego śladu węglowego na tonę odzieży. Wszystkie dane dotyczące śladu na tonę i na rodzaj włókna pochodzą z WRAP.
** Ulepszona formuła w porównaniu do poprzednich formuł Ariel Pods


Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony