Uroda.com / Artykuły / Poczuj innym wymiar elegancji

Artykuły

Poczuj innym wymiar elegancji

2017-04-26


O naszym charakterze czy nastroju mówi nie tylko styl ubierania się, makijaż, ale przede wszystkim zapach. Mówi się, że zapach jest wyrazem osobowości. Coś w tym pewnie jest. Czasami jednak wybór zapachu jest przypadkowy innym razem to, jaki perfum wybierzemy ma wpływ nasz nastrój. Czasami jednak okazuje się, że pewne osoby mają ulubiony zapach, którego z powodzeniem używają od lat.

Autor: Wioleta Derkowska

Źródło: Uroda.comDlaczego zapachy oryginalne są takie drogie?

Wpływ na to ma wiele czynników. Przede wszystkim fakt, że stacjonarne perfumerie muszą utrzymać lokal. Płacić wynajem, wraz z podstawowymi kosztami utrzymania lokalu, ponoszą koszty zatrudnienia pracowników. Dlatego też zazwyczaj narzucają znacznie większe marże. W przypadku perfumerii internetowych zapachy są tańsze. Takie sklepy nie ponoszą części wcześniej wymienionych kosztów. Mogą, zatem pozwolić sobie na obniżenie cen produktów. Ponadto oferują testery, które są (ze względu na np. brak korka czy oryginalnego opakowania tańsze) niż produkt kompletny. 

Świetna alternatywa

Najtańszą opcją jest zakup perfum lanych. Sporą ofertę możesz znaleźć na stronie www.fabrykazapachu.pl Perfumy charakteryzują się tym, że pachną niemal identycznie, jak ich odpowiedniki. Mają jednak jednakowe flakoniki. Nie zmienia to jednak faktu, że są one poręczne i estetyczne. Perfumy są naprawdę trwałe. Wystarczą maksymalnie 2 psiknięcia, aby cieszyć się ulubionym zapachem przez długie godziny. Zapach utrzymuje się na ciele do 8 h a na ubraniach nawet do 2 dni. Perfumy występują w różnych pojemnościach. Możesz zakupić zapachy w wersji 34ml, 56 ml oraz 108 ml. 

Idealne do torebki

Lane perfumy świetnie nadają się do zabrania ze sobą w podróż czy do torebki. Dzięki temu możesz mieć je zawsze przy sobie, kiedy chcesz się odświeżyć. Czeka Cię ważne spotkanie? Weź ze sobą ulubiony perfum i użyj, kiedy tylko chcesz. Flakoniki są lekkie, poręczne i przede wszystkim szczelne. Nie musisz się obawiać, że ich zawartość zostanie wylana. 

 photo fb_zps7hvweqzd.jpg
Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony