Uroda.com / Artykuły / Pocałunek slońca

Artykuły

Pocałunek slońca

2019-08-05


NOWOŚĆ! BRONZER GLOW AND GO

Autor: uroda.com

Źródło: informacja prasowaPo wakacjach pragniemy jak najdłużej cieszyć się piękną opalenizną. Warto w tym czasie sięgnąć po produkty, które pomogą nam ją utrwalić. Satynowy, wypiekany puder brązujący to produkt, którym wymodelujemy twarz,  a także wzmocnimy efekt opalenizny. W tym sezonie  marka Eveline Cosmetics promuje dwa kolory tego kosmetyku: Bronzer 01 GO HAWAI oraz 02 JAMAICA BAY.

Jedwabiście gładki bronzer 01 Go HAWAI z linii GLOW and GO! idealnie dopasowuje się do karnacji i sprawia, że wygląda ona naturalnie i świeżo niczym muśnięta promieniami słońca! Formuła produktu umożliwia stopniowa-nie intensywności kosmetyku i pozwala na wykonie perfekcyjnego makijażu bez smug! Zdecydowanie ciemniej-szy odcień 02 bronzera GLOW and GO! będzie doskonale prezentował się przy ciemniejszej karnacji, opalonej skórze bądź też na wieczór gdy chcemy przygotować mocniejszy makijaż.
PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE: nakładaj za pomocą pędzla pod kośćmi policzkowymi, po bokach nosa, na skroniach i delikatnie na szyi.
               
Modelowanie twarzy za pomocą kosmetyków do makijażu takich jak: podkład, korektor, rozświetlacz i bron-zer pozwala uzyskać efekt wyszczuplenia twarzy i nadania jej pożądanego kształtu. Istnieją dwa sposoby modelowania: na sucho i na mokro. Modelowanie na sucho jest łatwiejsze do wykonania i stosujemy je na co dzień, jest naturalniejsze i daje subtelniejszy efekt.
Drugi sposób sprawdzi się w przypadku makijażu wieczorowego, ponieważ uzyskujemy spektakularny efekt intensywnego makijażu.
 
Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony