Uroda.com / Artykuły / Piękne stopy z Rossmann

Artykuły

Piękne stopy z Rossmann

2019-05-24


Ciepłe dni dają o sobie znać a lato zbliża się wielkimi krokami. Czas zadbać o stopy!

Autor: uroda.com

Źródło: informacja prasowaTrudny do usunięcia naskórek na stopach to problem wieku kobiet. Takie stopy nie wyglądają ładnie, zwłaszcza latem, kiedy nosimy sandałki. Na szczęście jest sposób na pozbycie się problemu.

Maseczki, balsamy, kąpiele
Pielęgnację należy rozpocząć od wymoczenia stóp w ciepłej wodzie z dodatkiem najlepiej soli do kąpieli czy też innego środka, który zmiękczy nasz naskórek. W ofercie sklepów, drogerii jest dostępnych wiele kosmetyków, które te zabiegi ułatwiają. Mowa tutaj o kremach, maseczka, a nawet błyskawicznych skarpetkach złuszczających. Dobre są również kąpiele tzw. domowej roboty, które skutecznie zmiękczą stopy. Potem wystarczy tylko pilnik lub tarka, aby zetrzeć zrogowaciały naskórek.

Niezastąpione akcesoria Rossmann
Do usunięcia niepotrzebnego naskórka można użyć zwykłej targi, pumeksu albo elektrycznego pilnika Zenner Poland Sp. z o.o.

EWA SCHMITT ELEKTRONICZNA TARKA AKUMULATOROWA DO STÓP AKUMULATOROWA Z NIEZWYKLE TRWAŁĄ GŁOWICĄ
Służy do usuwania zrogowaciałego naskórka stóp. Efektem regularnej pielęgnacji jest gładka i podatna na działanie preparatów kosmetycznych skóra pięt. Powierzchnia ścierająca o dwóch gradacjach wykonana jest z mieszanki korundu naturalnego i szlachetnego. Korund to najtwardszy po diamencie minerał posiadający wyjątkowe właściwości ścierające, jest jednocześnie doskonale tolerowany przez skórę, co pozwala na perfekcyjne jej oczyszczenie bez ryzyka urazu.

CERTYFIKAT: DOWÓD JAKOŚCI PRODUKTÓW
Bezpieczeństwo, jakość, użyteczność - badania konsumenckie wykazują, że blisko 90% ankietowanych chce sprawdzenia oraz potwierdzenia informacji o produkcie, podawanych przez wytwórców przez niezależny organ taki, jak TÜV Rheinland. Eksperci TÜV Rheinland oferują pomoc podczas audytu i certyfikacji niezależnie od ich rodzaju - od homologacji po kontrole dobrowolne na podstawie kryteriów określonych przez klienta. Znak kontroli dokumentujący unikalne cechy wyrobu może zostać użyty również w celach promocyjnych i marketingowych. Informacja o przyznanym certyfikacie zostanie zamieszczona na ogólnodostępnej platformie internetowej „Certipedia" .

KORZYŚCI Z POSIADANIA CERTYFIKATU TÜV RHEINLAND:
•    potwierdzenie, że certyfikowany produkt jest bezpieczny i odznacza się wysoką jakością
•    wzrost konkurencyjności i przewagi marketingowej w kraju i na rynkach międzynarodowych poprzez dostosowanie produktu do obowiązujących standardów
•    łatwiejsze pozyskiwanie kontraktów handlowych w kraju i zagranicą
•    możliwość umiejscowienia znaku TÜV Rheinland CERTIFIED na produkcie i wykorzystanie go w celach marketingowych
•    wzrost wiarygodności firmy w oczach klientów i innych partnerów biznesowych
•    zmniejszenie ilości reklamacji
•    wzmocnienie pozycji produktu na rynku
•  wpis informacji o certyfikowanym wyrobie do bazy Certipedia - ogólnostepnej bazy certyfikowanych wyrobów, systemów zarządzania i personelu

Opinia redakcji: Elektroniczna tarka Ewy Schmitt to świetnie rozwiązanie na pielęgnację stóp przez cały rok. Pilniczek doskonale usuwa nawet najbardziej uporczywy naskórek. Z takiego rozwiązania zadowolone będą osoby, które mają stopy wyjątkowo „trudne” w pielęgnacji. Mamy na myśli to, że ich stopy wymagają regularnego stosowania pilników. Dzięki elektronicznemu pilniczkowi doprowadzenie stop do przysłowiowego porządku jest znacznie prostsze. Pilniczek jest dość mocny, ale nie martwcie się, jeśli macie delikatną skórę. Z pewnością nie zrobi Wam on krzywdy. Jedyny pilnik, którego głowica pokryta jest naturalnym korundem (nakładanym ręcznie w Polsce). Przez co powłoka ścierająca nie zużyje się tak szybko nawet przy intensywnym użytkowaniu. Oczywiście głowicę można zawsze wymienić. Zaleta pilniczka jest to, że jest ładowany akumulatorem. Nie musimy zatem obawiać się, że bateria się wyczerpie w najmniej spodziewanym momencie. Chociaż na pełnym naładowaniu akumulatora jest w stanie wytrzymać dość długo. Nawet 30 – 45 minut. Nam wystarczyło 4 godziny, aby go naładować. Kolejnym plusem jest wygodne etui. Wyglądem przypomina piórnik, ale ma bardzo estetyczny wygląd, jest ładnie wykonane i co najważniejsze – bardzo poręczne. Zmieści się nawet do najmniejszego bagażu, nawet takiego, którego zabieramy do samolotu. Zatem nadaje się do zabrania na wakacje w ciepłe, dalekie kraje. Gadżet bardzo przydatny, wydajny i niezwykle wygodny.

Produkt dostępny wyłącznie w sklepach Rossmann.

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony