Uroda.com / Artykuły / Perfumy w wersji travel

Artykuły

Perfumy w wersji travel

2017-05-18


Zbliża się wiosna, czas weekendowych wyjazdów. Warto pomyśleć o perfumach w miniwersji, które będzie można zabrać ze sobą. Pakowanie na wyjazd nie jest wcale taki prosty. Zbliżają się wakacje. W może zaplanowałeś urlop wcześniej? Pakowanie na wyjazd nie jest wcale takie proste. Przede wszystkim: nie zapomnij o swoich ulubionych kosmetykach.

Autor: Wioleta Derkowska

Źródło: uroda.comCo zabrać na wyjazd?

Najlepiej sprawdzają się małe wersje produktów. O ile fluid czy puder nie zajmuje dużo miejsca, o tyle zabieranie dużego szamponu do włosów czy żelu pod prysznic może być już problemem. W przypadku kosmetyków do pielęgnacji możesz zainwestować w małe wersje produktów. W popularnych drogeriach znajdziesz ich odpowiedniki, które świetnie sprawdzą się w podróży. Są lekkie, a ponadto zajmują mało miejsca w kosmetyczne i walizce. Jeśli nie posiadasz miniwersji kosmetyków kolorowych (niektóre firmy oferują tego typu produkty), to weź pojedyncze pełnowymiarowe. Nie ma sensu brać 2 pudrów czy fluidów. Tak samo z cieniami. Duża paleta nie będzie potrzebna, w zupełności wystarczą 4 – 6 cieni. Dzięki takiemu podejściu ograniczysz miejsce w bagażu również w kwestii kosmetyków kolorowych.

Ilość ma znaczenie

W niektórych przypadkach ważna jest waga bagażu. Jeśli podróżujesz samochodem, nie ma z tym problemu. Kiedy jednak lecisz samolotem za granicę, wówczas waga torby również będzie miała niemałe znaczenie. Zazwyczaj można wziąć ze sobą bagaż o określonej ładowności, za każdy kilogram „nadprogramowy” należy niestety zapłacić. Zwróć na to uwagę, przy pakowaniu walizki.

Perfumy w sam raz na wyjazd

Kosmetyki i ubrania spakowane, a co z ulubionym zapachem? Zabranie wielkiego flakonu perfum nie jest dobrym pomysłem. Po pierwsze dlatego, że łatwo o jego zbicie, po drugie jest to nieporęczne. Jeśli jednak chcesz mieć swój ulubiony zapach zawsze przy sobie i używać go kiedy tylko masz ochotę – wybierz wersję travel. Teraz każdy znajdzie coś dla siebie. 36 ml flakoniki nie tylko uroczo wyglądają, ale również są lekkie i poręczne. Zapach utrzymuje się na ciele naprawdę długo (nawet do 6 h), a na ubraniach do 2 dni. Z pewnością będzie to Twój nieodłączny towarzysz podróży. 

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony