Uroda.com / Artykuły / Perfumy lane – odpowiednik idealny

Artykuły

Perfumy lane – odpowiednik idealny

2016-12-14


Twój ulubiony zapach jest zbyt drogi, aby kupować go regularnie. Zapewne znasz ten problem. A co powiesz na to, aby mieć go w znacznie niższej cenie? Inwestycja w perfumy wcale nie musi oznaczać zrujnowania naszego portfela.

Wioleta Derkowska

Autor:

Wioleta Derkowska

Źródło: Uroda.com

 

Twój ulubiony zapach jest zbyt drogi, aby kupować go regularnie. Zapewne znasz ten problem. A co powiesz na to, aby mieć go w znacznie niższej cenie?

Inwestycja w perfumy wcale nie musi oznaczać zrujnowania naszego portfela. Świetną alternatywą jest zainwestowanie w lane perfumy. Dzięki temu otrzymujemy zapach równie intensywnie, niemal identyczny z oryginałem, a przy tym w znacznie niższej cenie. 

Alternatywa dla drogich pachnideł 

Firma Mistral Poland powstała w 1999 roku w Jaworznie. W początkowym okresie naszego istnienia byliśmy jednym z pierwszych przedstawicieli bułgarskiej firmy Rafen słynącej z produkcji perfum. 

Nie będąc  do końca zadowolonymi z jakości otrzymywanych wód perfumowanych, cały czas poszukiwaliśmy lepszego rozwiązania, co zaowocowało nawiązaniem w 2004 roku współpracy z francuską firmą Jean Niel i ostatecznie zakończyliśmy współpracę z firmą Gardeny. – zdradza nam firma. W następnych latach nawiązaliśmy współpracę z innymi firmami perfumeryjnymi z francuskiej miejscowości Grasse. Od tej pory, we współpracy z Francuzami, stale pracujemy nad jakością sprzedawanych przez nas wód perfumowanych, dążąc do ideału, jakim jest zapach oryginalnych perfum.
Obecnie dysponują prawie 300 najpopularniejszymi zapachami, a oferta wciąż się poszerza.
Na pytanie „Co w swoich produktach uważają za najważniejsze?” – odpowiadają.
- Liczy się dla nas przede wszystkim jakość. Klient decydując się na zakup danego produktu ma względem niego pewne oczekiwania. Każdego dnia ciężko pracujemy, aby te oczekiwania nie tylko zostały spełnione, ale też żeby kupujący był mile zaskoczony, że otrzymał więcej niż się spodziewał.

Zapachy na miarę medalu 

Obecnie na terenie całego kraju prosperuje około 150 sklepów, które sprzedają produkty firmy Mistral. Ponadto skupia się ona na rozbudowywaniu oferty dla klientów z segmentów B2C. Każdą zdecydowaną osobę na prowadzenie sklepu z perfumami lanymi są w stanie wyposażyć we wszystko co niezbędne.
Oczywiście nabyć je można również w sklepie internetowym. Oferowane przez firmę perfumy zasługują na uwagę przede wszystkim ze względu na długotrwałość i niezbyt wysoką cenę. Co prawda, sprzedawane są w jednakowych flakonikach, więc raczej nie spotkają się z uznaniem osób, które kolekcjonują bajeczne opakowania. Jednak nie od dziś wiadomo, że liczy się wnętrze i to ono ma największą wartość. Zasada ta również (albo nawet i w szczególności) sprawdza się w przypadku perfum. Solidne opakowanie kryją w sobie długotrwałe, niemal identyczne z oryginałami perfumy. To doskonała alternatywa dla osób, które nie chcą wydawać fortuny na markowe zapachy. Wówczas mogą mieć swój ulubiony perfum przy sobie albo też próbować innych kompozycji.
Ocena: 5

Komentarze (1)

 

  • 2017-02-09 16:09:49
    Perfumik
    Zdecydowanie jestem tylko za odpowiednikami. Nie lubię płacić naprawdę sporych pieniędzy tylko za to, że flakon na półce dodatkowo może być dodatkiem dekoracyjnym bo w moim zdaniu te niebotyczne ceny biorą się przez dizajn flakoniku lub znane wielkie logo a zapach idzie na drugi tor. Jest parę takich śmierdziuszków za które bym nawet 20 zł nie dała a oni się cenią na jeszcze jedno zero i to na najmniejszym flakonie. Dobra rozlewnia perfum i mamy to samo za zdecydowanie mniejsze pieniądze! Jestem już stałą klientką zapachowiec.pl i nie zmienię tego sklepu na inny bo w nie tylko moich odczuciach perfumy od nich nie różnią się niczym od tych z np Sephory.
    IP: 83.5.38.8
do góry strony