Uroda.com / Artykuły / Perfekcyjne odchudzanie

Artykuły

Perfekcyjne odchudzanie

2013-04-24


No i zaczęło się! Szaleństwo, aby schudnąć przed wakacjami, to chyba normalna sprawa na wiosnę. Przecież każdy z nas chce wyglądać idealnie w lecie. Tylko jak to zrobić? Oto jest pytanie! Jak schudnąć skutecznie i bezpiecznie?

romamagnopere

Autor:

Roma Zielińska


Znalezienie idealnego sposobu na odchudzanie to chyba marzenie każdego z nas. Wszyscy z pewnością próbowali już cudownych diet, tabletek i innych metod na pozbycie się zbędnych kilogramów. I niestety bez pożądanych efektów. Zatem jak powinno wyglądać perfekcyjne odchudzanie? Zapytaliśmy o to dr Romę Zielińską z gabinetu medycyny estetycznej MAGNOPERE w Krakowie.

- Perfekcyjne odchudzanie to przede wszystkim silna wola, dobra dieta, ruch i zabiegi w gabinecie. Ale bardzo duże znaczenie ma tutaj kolejność zdarzeń - tłumaczy dr Zielińska.

Odchudzanie powinniśmy zacząć od wizyty u lekarza, oznaczeniu, poza podstawowymi badaniami, także poziomu hormonów. To lekarz powinien ustalić harmonogram odchudzania. Odchudzanie powinniśmy zacząć od wprowadzenia odpowiedniej diety doskonale dopasowanej do naszych potrzeb. Właściwie skomponowana dieta i ściśle przestrzegana, powinna powodować utratę masy ciała przez spalanie nagromadzonej ilości tłuszczów, a nie tylko, poprzez stratę wody.

Po dwóch - trzech tygodniach, kiedy nasz metabolizm przyspieszy, powinniśmy zacząć się ruszać, aby wspomóc efekty diety. Aktywność fizyczna to nie tylko ćwiczenia na siłowni , równie dobre efekty odchudzające posiadają taniec, pływanie, jazda na rowerze, biegi. Tylko trzeba uprawiać je systematycznie i wytrwale dla osiągnięcia zadowalających efektów.


Ocena: 0

Komentarze (2)

 

 • 2016-06-01 01:56:36
  Ala
  ja biegam i używam cellu off floslek, świetne połczenie
  IP: 89.67.117.8
 • 2015-09-14 16:36:22
  Ola
  polecam kriolipolize w klinie amaryllis zabieg swietny dla osob nie za bardzo lubiacych sport a efekty juz po 4 tygodniach polecam goraco
  IP: 77.253.37.13
do góry strony