Uroda.com / Artykuły / Perceive Soul – przepis na porozumienie dusz

Artykuły

Perceive Soul – przepis na porozumienie dusz

2018-08-06


Jak zbudować szczęśliwy i trwały związek? Pomimo różnic, stworzyć zgodną relację? Odpowiedź jest banalnie prosta - poprzez jedność i porozumienie dusz! To właśnie te dwa czynniki były inspiracją do stworzenia AVON Perceive Soul. Dzięki nowym wariantom dla Niej i dla Niego, od teraz możecie zawsze czuć swoją obecność i uzupełniać się również zapachem! Ambasadorką Perceive Soul jest Małgorzata Kożuchowska, która zdradziła nam swoje sposoby na stworzenie związku idealnego.

Autor: uroda.com

Źródło: informacja prasowa


Aby stworzyć szczęśliwy związek i poczuć porozumienie dusz, trzeba przede wszystkim pielęgnować relację z ukochaną osobą. Gdy dbamy o związek, lepiej się poznajemy i rozumiemy - z czasem niemal bez słów. Raz na jakiś czas, warto też zapomnieć o codziennych obowiązkach i po prostu miło spędzić ze sobą czas. Wybrać się razem do kina, na kolację czy na koncert, porozmawiać z partnerem o tym, co wydarzyło się w ciągu dnia. Bardzo ważne jest również to, aby nie zapominać o samej sobie. Od czasu do czasu warto urządzić sobie domowe SPA, spryskać się jego ulubionymi perfumami. Przecież to właśnie zapachy niesamowicie działają na nasze zmysły ¬– mówi aktorka.

Wspólną nutą bazową nowych zapachów AVON Perceive Soul są akordy wodne. To właśnie ta przejrzysta podstawa łączy obydwie kompozycje i sprawia, że idealnie się dopełniają, tworząc harmonijną jedność.

AVON Perceive Soul dla Niej to zapach skomponowany przez Illiasa Ermenidisa, mistrza i wybitnego kreatora perfum. Akacja i piżmo stanowią nuty bazowe, a magnolia, kwiat akacji oraz frezja idealnie je uzupełniają. To niezwykle kobiece połączenie pozwoli nam poczuć się wyjątkowo i będzie pięknie współgrać z zapachem Perceive Soul dla Niego.

AVON Perceive Soul dla Niego to propozycja Yvesa Cassara, światowej sławy perfumiarza. Krystaliczna, wodna baza oraz słodkie nuty figi i paczuli zostały przełamane intensywnym kardamonem i piżmem cedrowym. Esencjonalny, korzenny zapach doskonale pasuje do zmysłowej i kwiatowej nuty Dla Niej.

Zapachy z kolekcji AVON Perceive Soul można zamówić u Konsultantek AVON lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl oraz w sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.
Woda perfumowana AVON Perceive Soul dla niej i dla niego będzie dostępna w katalogu AVON 12/2018 w cenie od: 49,99 zł
Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony