Uroda.com / Artykuły / Patricia Kazadi nową ambasadorką AVON!

Artykuły

Patricia Kazadi nową ambasadorką AVON!

2017-05-11


Patricia Kazadi, energiczna i kreatywna osobowość telewizyjna, piosenkarka i aktorka została ambasadorką nowej linii kosmetyków do makijażu – AVON Mark. Kosmetyki powstały z myślą o kobietach, które pragną wyrażać siebie przez makijaż, tworzyć oryginalny look i dobrze się przy tym bawić. Artystyczna dusza oraz szczypta szaleństwa, jakie towarzyszą Patricii w codziennym życiu, idealnie odzwierciedlają filozofię Mark.

Autor: Uroda.com

Źródło: informacja prasowaMark to kosmetyki w najbardziej nasyconych kolorach, zainspirowane najnowszymi makijażowymi trendami. Pozwalają wyrażać swoją oryginalność i silną osobowości poprzez make-up. Zachęcają do eksperymentowania z mocnymi odcieniami, teksturami czy objętością rzęs. 

Styl bycia, sposób wyrażania siebie i zamiłowanie do kreatywnej twórczości to elementy, które sprawiły, że wizerunek Patricii Kazadi stał się idealnym dopełnieniem nowej linii. Nowa ambasadorka idealnie odnalazła się w swojej roli: 
Mark pozwala mi wyrazić siebie inspiruje mnie do kreowania zupełnie nowych makijaży, do eksperymentowania z odważnymi kolorami oraz do zabawy najnowszymi trendami. Czasami śmieję się, że ta linia chyba została stworzona specjalnie dla mnie – powiedziała Patricia Kazadi.

Współpraca AVON z piosenkarką zaowocowała powstaniem unikalnej sesji zdjęciowej, prezentującej najnowsze produkty do makijażu. 

W propozycjach Mark znajdują się kosmetyki dedykowane makijażowi ust, oczu, twarzy i paznokci – zarówno bestsellery z dotychczasowej oferty AVON oraz nowości, które są wynikiem ponad dwuletnich badań nad nowymi technologiami w laboratoriach AVON. Jednym z najbardziej przełomowych kosmetyków w propozycjach Mark jest tusz do rzęs Spectra Lash, który w zależności od potrzeby, zapewnia aż do 8 razy grubsze rzęsy.

 photo fb_zps7hvweqzd.jpg

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony