Uroda.com / Artykuły / Patent na kosmetyk! Wygraj zestaw kosmetyków Bielenda!

Artykuły

Patent na kosmetyk! Wygraj zestaw kosmetyków Bielenda!

2012-05-24


Wygraj kosmetyki na Dzień Matki!

Autor: eg

Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 5 zestawów kosmetyków marki Bielenda!

W skład każdego zestawu wchodzą:

- Olejek Arganowy Krem na dzień

Krem nawilżająco-regenerujący zawiera olejek arganowy, kwas hialuronowy i koenzym Q10. Doskonale nawilża, regeneruje, odżywia, wzmacnia i delikatnie natłuszcza skórę. Widocznie spłyca zmarszczki, linie mimiczne i kurze łapki. Poprawia gęstość, sprężystość i elastyczność skóry, wpływa korzystnie na jej ujędrnienie. Znacznie opóźnia efekty starzenia, przedłużając tym samym jej młody wygląd. Krem łagodzi podrażnienia, zmiękcza naskórek i likwiduje uczucie napięcia. 

- Olejek Arganowy Krem na noc

Krem regenerująco-odżywczy, który oprócz olejku arganowego zawiera kwas hialuronowy i koenzym Q10 zapewniające kompleksowość działania. Stosowany na noc krem wnika w głąb skóry i stymuluje ją do odnowy. Doskonale regeneruje, nawilża, odżywia, wzmacnia i natłuszcza skórę. Widocznie spłyca zmarszczki, linie mimiczne i kurze łapki. Poprawia gęstość, sprężystość i elastyczność skóry, wpływa korzystnie na jej ujędrnienie. Krem łagodzi podrażnienia, zmiękcza naskórek i likwiduje uczucie napięcia.  

- Czrna Oliwka Masło do ciała

Doskonale odżywia, nawilża i natłuszcza skórę sucha i bardzo suchą, wymagającą szczególnej pielęgnacji. Odbudowuje warstwę lipidową, wzmacnia mechanizmy naprawcze oraz ochronną barierę skóry. Nawet najbardziej suchym miejscom przywraca aksamitna miękkość i gładkość. Koi i łagodzi podrażnienia. Po zastosowaniu skóra jest optymalnie nawilżona, ujędrniona i elastyczna, a szorstkość i złuszczanie się naskórka zredukowane.

- Czrna Oliwka Kremowy peeling i maseczka intensywnie regenewrująca

Wyjątkowy, łagodny w użyciu zabieg o działaniu złuszczającym i regenerującym, ekspresowo przywraca komfort i zdrowy wygląd skórze suchej i bardzo suchej. Doskonale nawilża i natłuszcza. Po zastosowaniu skóra jest zregenerowana, miękka i elastyczna. 

Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowaną użytkowniczką Uroda.com i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Mama to.. ..

Na Wasze odpowiedzi czekamy do wtorku 29 maja do godziny 24:00. Odpowiedzi prosimy umieszczać w komentarzach.

Zobacz regulamin konkursu

Partnerem konkursu jest serwis: www.sledzimykonkursy.pl 

Ocena: 45

Komentarze (319)

 

 • 2017-06-17 00:32:01
  StewartSeify
  wh0cd903754 [url=http://benicar365.us.com/]benicar[/url]
  IP: 46.161.9.20
 • 2012-06-02 00:59:35
  MAMA TO PRZYJACIEL, WIERNY TOWARZYSZ ŻYCIA, PRZED NIĄ NIE MUSISZ MIEĆ NIC DO UKRYCIA ŁZY OTRZE, RAMIENIEM POSŁUŻY, JAK TRZEBA WODĘ NA GŁOWĘ ZIMNA WYLEJE NIKT INNY JAK ONA PRAWDY ZIARNKO W TOBIE ZASIEJE TO MAMA OPOKĄ DO KOŃCA ŻYCIA TWĄ BĘDZIE, WIEC NIE ZAPOMINAJ O TYM SZCZEGÓLNYM DLA NIEJ ŚWIECIE
  IP: 77.254.195.216
 • 2012-05-29 23:44:44
  Mówię "mama", a myślę... Prawdziwy łańcuszek kolorowych wspomnień, które niczym wesołe latawce krążą na błękitnym niebie mych myśli... ONA to ręce, które czule gładziły dziecięcą główkę... Karciły, gdy było trzeba, ale zawsze w ty wszystkim był promień miłości... ONA była najlepszą Powierniczką, słuchającą bajań o niewinnych miłościach, lękach, nadziejach... Jak nikt potrafiła słuchać, przekuwając stal "niemożliwego" w uśmiechające się przyjaźnie słońce...A ono zdawało się szeptać: "Przecież nie ma rzeczy niemożliwych, Kochanie..." TA, która nigdy nie mówiła nigdy... Wprost przeciwnie - uczyła samozaparcia, wiary i nadziei. Była wspaniałą nauczycielką. Czy to dzięki niej potrafię gotować, piec i cerować? Po stokroć "tak'. Ale są też miejsca szczególnie cenne, a do nich z pewnością zalicza się szkoła życia... Egzamin z wychowania został zdany celująco. Bo to ONA nauczyła mnie kochać, wyciągać pomocną dłoń, przeżywać troski innych, jakby były moimi... Czas przeszły, ale przecież Ty jesteś Mamusiu... Dziś schylam się z pokorą i wdzięcznością, by ucałować Twą spracowaną dłoń... Określić Cię jednym słowem to mało, ale jest takie, które wyraża wszystko... Moja Mama to MIŁOŚĆ, największa z największych...
  IP: 109.196.125.121
 • 2012-05-29 23:41:53
  Moja Mama to: - najszybszy w świecie otwieracz mojego serca, - rozczulacz, gdy wychodzi ze mnie szyderca, - ośmielacz, gdy nieśmiałości nie mogę pokonać, - zawsze otwarte ma ramiona, - wyciąga rękę w akcie godzenia po kłótni, - ze słodkim zrozumieniem patrzy, gdy w szpilkach idę do drewutni, - to podnośnik ducha, gdy wokół szarość i plucha, - łamacz lodu zdarzającej się oschłości, - zapobiegacz mojej przebiegłości, - gwarant samopoczucia dobrego, - dodający otuchy pewnik, że nie stanie się nic złego, - drogowskaz, gdy stoję na wirażu, - perełka w pozytywnych ludzi wachlarzu, - uszczęśliwiacz i szczęścia skutek, - iskierka jasności, gdy zalewa mnie smutek!!!
  IP: 195.225.93.168
 • 2012-05-29 23:31:49
  czarodziejka miłości w codzienności
  IP: 46.170.43.234
 • 2012-05-29 22:32:56
  Mama to kobieta, która życie mi dała, Swoje dla mnie życie ofiarowała. Mama to najdroższa mi osoba na świecie, Takiej kochanej, czułej i wyrozumiałej nigdzie nie znajdziecie. Mama to skarb, który chodzi po ziemi, Nikt jej nie zastąpi i nie zmieni. Mama to wróżka, która czarować umie, Mnie zawsze pomoże i zrozumie. Mama to anioł, który nade mną czuwa stale, Dba o mnie i pociesza doskonale. Mama to wyjątkowa osoba, która przytuli I świat nie jest już taki ponury. Mama to cudowna kobieta, Jej życiowa mądrość to zaleta. Mama to cierpliwa istota, dobra, ufająca, Wszelkie moje błędy wybaczająca. Mama to przyjaciółka, która sekretów dotrzymuje i swoimi wskazówkami w życiu mnie kieruje.
  IP: 82.139.62.211
 • 2012-05-29 22:20:21
  Mama to po prostu Mama. Można byłoby ją opisać tysiącem pozytywnych słów a i tak mam wrażenie, że o czymś zapomniałabym.
  IP: 81.168.172.27
do góry strony