Uroda.com / Artykuły / PATENT NA KOSMETYK! Wygraj zestaw ekologicznych BALNEOKOSMETYKÓW!

Artykuły

PATENT NA KOSMETYK! Wygraj zestaw ekologicznych BALNEOKOSMETYKÓW!

2015-01-27


Z inspiracji mocą natury powstały polskie dermokosmetyki z najsilniejszą na świecie, leczniczą wodą siarczkową czerpaną ze źródła „Malina” w uzdrowisku Solec-Zdrój. Chcesz poznać siłę specjalnie opracowanej receptury, łączącej wyjątkowość wody siarczkowej z właściwościami roślinnych ekstraktów? Weż udział w konkursie! Wygraj BALNEOKOSMETYKI Wellness&SPA!

Autor: Uroda.comUnikalna w skali światowej, mająca ponad 2 mln lat, lecznicza woda siarczkowa jest głównym składnikiem uzdrowiskowych BALNEOKOSMETYKÓW
. Wysokozmineralizowana, lecznicza woda o dużej aktywności biologicznej związków siarki i jodu przyspiesza odnowę i regenerację skóry oraz wspomaga przenikanie pozostałych składników aktywnych, zwiększając ich skuteczność.

Unikatowa kompozycja leczniczych związków siarki, wody mineralnej, naturalnych substancji nawilżających i odżywczych pozwala na bezpieczne stosowanie Balneokosmetyków do codziennej pielęgnacji skóry. Innowacyjne kosmetyki są w pełni naturalne, nie zawierają sztucznych barwników, silikonów, ani sztucznej kompozycji zapachowej. 

Zdrowie przez wodę? Tylko z BALNEOKOSMETYKAMI!Wygraj 1 z 3 zestawów 
ekologicznych

BALNEOKOSMETYKÓW
Wellness&SPA!


Balneokosmetyki Wellness&SPA z limitowanej edycji “BĄDŹ EKO” to kosmetyki ekologiczne o zapachu leśnych malin i jeżyn. Sekretem ich wyjątkowej skuteczności jest najsilniejsza na świecie lecznicza, wysokozmineralizowana woda siarczkowa o dużej aktywności biologicznej związków siarki i jodu.

EKO Formuła oznacza, że zawierają:
0% parabenów, sles, silikonów, sztucznych barwników, ftalanów, olejów mineralnych i pochodnych ropy naftowej!


W skład każdego zestawu wchodzą:Malinowe masełko do torebki


 • Idealne do codziennej pielęgnacji ust i innych partii ciała, najbardziej narażonych na przesuszenie.

 • Nadaje efekt intensywnego i długotrwałego nawilżenia.

 • Letni, apetycznie malinowy zapach pobudzi Twoje zmysły o każdej porze roku!

 • Poręczne opakowanie, zmieści się w każdej torebce - masełko możesz mieć zawsze przy sobie!


 Malinowy krem do rąk na noc • Zawiera aż 20% czystego masła Shea, dzięki czemu skutecznie zmiękcza skórę rąk, długotrwale ją nawilżając.

 • Inteligentna formuła sprawia, że podczas Twojego snu (to właśnie wtedy skóra najlepiej wchłania składniki odżywcze) stopniowo uwalniane są witaminy A, E i F, które wchłaniają się w głąb odwodnionej skóry dłoni, intensywnie ją odbudowując.

 • Delikatnie unoszący się zapach leśnych malin i jeżyn pozwala Ci się zrelaksować i przyjemnie zasnąć.


Ocena: 50

Komentarze (125)

 

 • 2015-02-13 04:23:35
  Montana - komentarz z 10.02 z godziny 22:39:48 - jestem zarejestrowana na portalu jako montana
  IP: 98.27.227.130
 • 2015-02-11 12:45:03
  EKO kosmetyk dla mnie to wasz skuteczny SZAMPON PRZECIWŁUPIEŻOWY...........łupież zniknął.......iiiiiiii Moja fryzura WTEDY to: KLASA KLASYKA KANON. FRYZURA JEST PEŁNA UROKU O KAŻDEJ PORZE ROKU...!!
  IP: 178.215.200.242
 • 2015-02-11 00:02:56
  Być naturalny ale nie kradziony naturze.
  IP: 93.159.188.17
 • 2015-02-10 22:39:48
  Montana
  Kosmetyk, który ma szansę skraść moje serce (a droga do niego przez skórę - przez skórę do serca;), to taki, po zastosowaniu którego zawołam HIP... HIP... HIPOALERGICZNY jesteś w rzeczy samej!:) Tylko takie kosmetyki są w stanie przejść przez gęste sito eliminacji, które organizuje im moja wymagająca skóra - a to chyba najbardziej surowy juror jakiego znam osobiście;) A że nie wszystko złoto co się świeci, tak też nie wszystko, co z nazwy hipoalergiczne jest takim istotnie - czasami pozostaje tylko przedrostek hipo- i hipoalergiczny zmienia się w... hipokryzję;)))
  IP: 98.27.227.130
 • 2015-02-10 21:16:56
  Idealny kosmetyk powinien być jak prosta matematyka: Dodaje blasku mojej twarzy. Mnoży gładkość skóry. Podnosi do potęgi poziom nawilżenie. Wyciąga pierwiastek z niedoskonałości. Dzieli przez 10 zmęczenie widoczne na twarzy. Bierze w nawias sińce pod oczyma. Sumuje to wszystko z dodatkiem radości, szczęścia i pewności siebie! Jestem pewna, że z takim eko-kosmetykiem, każda z nas pokochałaby te matematyczne działania :) Dlaczego? Bo dzięki niemu otrzymamy tylko zadowalające wyniki:)
  IP: 93.105.176.111
 • 2015-02-10 20:58:01
  Nie jest łatwo, by kosmetyk Skradł moje serce. Niestety. Musiałby być idealny W 100% naturalny. Perfekcyjnie pielęgnować, Pieścić, inne deklasować, Nawilżać me suche ciało By mu już nie brakowało... By ma skóra gładka była. Wiem! W naturze moc i siła! By była zdrowiem kipiąca, Przy tym zmysłowo pachnąca. Kosmetyk niech działa długotrwale. Jest też jeszcze jedno \"ale\"! Musi to być przebojowy Produkt nasz polski, krajowy!
  IP: 31.1.122.255
 • 2015-02-10 19:43:49
  Mój eko kosmetyk to kosmetyk zrobiony przeze mnie, z roślin zebranych przeze mnie, na mojej ziemi bez chemii. Czyli rumianek czy skrzyp na włosy a na twarz ogórek, a nie żadne kokosy. Nie musi pieścić zapachami - on po prostu działa, a nie mami. Nie czyni cudów w jeden dzień krótki - daje stały postęp, choć dziennie malutki. Nie krzyczy reklamą ani napisami- jeśli jest dobry, to nam ciała nie poplami.
  IP: 31.179.245.162
do góry strony