Uroda.com / Artykuły / PATENT NA KOSMETYK! Wygraj kosmetyczne zestawy Tutti Frutti od Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona!

Artykuły

PATENT NA KOSMETYK! Wygraj kosmetyczne zestawy Tutti Frutti od Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona!

2013-04-18


ciąg dalszy...


Aby wziąć udział w konkursie musisz być:

 


Jakie są Twoje wiosenne sposoby na zapewnienie rozkoszy ciału i zmysłom?

 

Na Wasze odpowiedzi czekamy do wtorku 23.04.2013  do godz. 24.00. 

Odpowiedzi prosimy umieszczać w komentarzach pod artykułem. 

 


Fundatorem nagród jest Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA.

 

 

 
Zobacz regulamin konkursu.

Patronem konkursu jest serwis:   

sledzimy_1.png

 Ocena: 50

Komentarze (197)

 

 • 2014-01-22 05:32:40
  kbwhoISd
  Proszę bardzo! Zaledwie na kilka dni opuściłem zioleną wyspę, w celu niesienia pomocy humanitarnej mieszkańcom kraju oznaczonego na słynnej mapie krwawo czerwonym kolorem, zawożąc dar w postaci paczki żywnościowej wartości 260 PLN, dresu męskiego, wygranego na loterii fantowej w 1962 roku, koca, materaca dmuchanego oraz namiotu - zwrotf3w z darf3w wysyłanych onegdaj przez starszych kolegf3w Donalda Franciszka do USA.Tymczasem Pan w najlepsze nakręca spiralę seansu nienawiści. I to tylko dlatego, że niewłaściwie odczytał Pan skorygowane głf3wne hasło kampanii wyborczej PO, zminimalizowane dla potrzeb swojego elektoratu, przez co stało się bardziej uniwersalne, a nawet przystępne dla pisowskiej opozycji, jednocześnie dostosowane do realnych możliwości i potencjału Platformy Obywatelskiej.Hasło wyborcze PO w obecnej wersji brzmi: \"By żyło się.\"Już bowiem nie jest tak bardzo ważne jak by się żyło, nie chodzi rf3wnież i o to komu. Najważniejsze jest, aby większości populacji udało się jakoś platformianą apokalipsę w ogf3le przeżyć. Nowe, zmodyfikowane brzmienie hasła pozwoli na wywiązanie się Platformy z przedwyborczych deklaracji i obietnic w 100%.
  IP: 195.69.202.240
 • 2014-01-21 09:41:08
  zapbbJBMf5b
  Ja wspominam dzceiiństwo z ojcem tragicznie. Bił mamę, mnie bo nie mogłam zasnąć. Mama broniła mnie na każdym kroku, ale dostała rykoszetem. Potrafił się mną zasłaniać jak moja mama nie wytrzymała i w obronie własnej chciała oblać ojca wrzątkiem ten złapał mnie na ręce i się mną osłonił. Odszedł i tak minęło 5 lat a potem odszedł wrf3cił po 3 latach i widywałam się z nim co tydzień. Obmawiał moją mamę i obrażał na każdym kroku ja mała tylko tego słuchałam i się stresowałam dostałam nerwicy i zawrotf3w głowy takich, że chodziłam po ścianie. Potem ponownie mnie zostawił jak już byłam większa miałam 17 lat uznał, że powinnam iść do pracy a nie być na jego utrzymaniu ( chodziło o comiesięczne alimenty). Pewnego dnia wykrzyczał mi to i rzucił słuchawkę. Ja znalazłam pracę i utrzymywałam się z niej i moją mamę, ktf3ra nie mogła pracować i nie miała środkf3w do życia. Do dziś mam nerwicę i jak to się mf3wi życie lubi się powtarzać dostałam takiego samego męża Nie, nie, nie to już koniec tragedii rozwiodłam się i unieważniłam ślub kościelny i teraz jestem związana z innym mężczyzną ponownym ślubem i jest wspaniale mam dziecko z pierwszego małżeństwa a teraz staram się o drugie. Mojej cf3rce wymieniłam tatę w sumie to nawet nie miałam co wymieniać bo mąż od urodzenia nie interesował się cf3rką, ale pamiętajcie KAŻDY MOŻE BYĆ OJCEM, ALE TRZEBA BYĆ KIMŚ WYJĄTKOWYM BY BYĆ TATĄ . Buziaki
  IP: 192.99.2.75
 • 2013-08-27 23:50:37
  Moim sposobem na zapewnienie ciału rozkoszy to chwile ćwiczeń. Biegi ,gry na powietrzu. . Wyjść na powietrze i odpocząć.
  IP: 83.7.227.62
 • 2013-05-01 02:25:33
  Moimi sposobami na zapewnieniu ciału i zmysłom rozkoszy to masaż świecami zapachowymi - oczywiście do tego przeznaczonymi :), relaksująca długa kąpiel w pianie z muzyką klasyczną w tle, odpoczynek na świeżym powietrzu najlepiej w wesołym towarzystwie :)
  IP: 78.88.179.228
 • 2013-04-24 15:33:32
  Moim sposobem na zapewnienie wiosennej rozkoszy ciału i zmysłom jest dbanie o swój wygląd fizyczny jak i psychiczny. Dwa razy w tygodniu ćwiczę, dodatkowo codziennie spędzam aktywnie czas, stosuję relaksujące kąpiele oraz unikam stresów. Przede wszystkim staram się być optymistycznym człowiekiem :)
  IP: 91.231.73.11
 • 2013-04-24 15:15:12
  Aby zapewnić rozkosz mojemu ciału oraz moim zmysłom na wiosnę staram sie im dostarczać miłych i przyjemnych bodźców. Najlepszym przykładem jest wiosenne sloneczko budzące mnie rano. Kolejnym jest spędzanie wolnego czasu na łonie natury wśród budzącej się do życia zieloności, kwiatów... Rozkosz zapewnia wieczorna kąpiel w ożeźwiających olejkach.
  IP: 83.30.172.74
 • 2013-04-24 12:09:52
  uwielbiam wiosnę. Dla mnie to najpiękniejsza pora roku. wszystko rodzi się na nowo, ja też urodziłam się na wiosnę :) Jest wiele sposobów, by zapewnić i rozbudzić w sobie rozkosz. Szczególnie w tak piękną pogodę. Wystarczy odrobina wyobraźni, szczypta wariactwa i kilka ziarenek optymizmu. Ja uwielbiam zapachy wiosny, kwiatów, świeżo ściętych pierwszych ździebeł trawy, uwielbiam boso spacerować po delikatnym żywym zielonym dywanie, wąchać białe kwiaty wiśni czy jabłoni, zrywać fioletowe kwiaty bzu. Marzę o porankach na mazurskiej wsi, patrzeć na unoszącą się tajemniczą mgłę, budzące się słońce... to dodaje mi skrzydeł, czysta rozkosz dla zmysłów... dla ciała - proponuję ruch na świeżym powietrzu... wystarczy obsiać nasionami hektar ziemi żeby czuć każdy centymetr mięśni w swoim ciele... a na deser zostawiam odrobinę romantyzmu na kocu w ogrodzie, pośród przepięknie ozdobionych kwitnących drzew i głośno bzyczących pszczół...
  IP: 91.222.119.200
do góry strony