Uroda.com / Artykuły / Odnów stary mebel – to takie proste!

Artykuły

Odnów stary mebel – to takie proste!

2016-10-21


Chyba każdy z nas ma mebel, do którego czuje sentyment i ciężko mu się z nim rozstać. Może to być szafka odziedziczona po babci, komoda czy też stół, który kojarzy się ze wspólnymi obiadami. Otaczające nas przedmioty mają swoje dusze i często trudno nam się z nimi rozstać, gdy wymagają wymiany. Starsze meble, które straciły na wyglądzie mogą ponownie zachwycać, jeśli tylko poświęcisz im chwilę i zamiast kupować nowe, odświeżysz te tak przez Ciebie lubiane. To wcale nie jest trudne!

Autor: Uroda.com

Źródło: informacja prasowa Pure&OriginalOdnawianie mebli – czy to chwilowy trend?

Moda dosięga każdej sfery życia – także mebli, w końcu są one dla mieszkania tym, czym dla ludzi są ubrania. Jeśli coś lubimy nosić trudno nam się tego pozbyć, dokładamy wszelkich starań, aby przywrócić mu dawny wygląd. Czynimy to głównie z pobudek emocjonalnych – bo to przecież nasz ulubiony sweter - lub praktycznych – bo jest dobrze uszyty, z dobrego materiału i w sumie po małym liftingu nadaje się do użycia.

 photo meble4_zps5nrmgmgq.jpg

W ostatnich latach obserwujemy swoisty trend na odnawianie mebli. W mediach znane blogerki wnętrzarskie uczą nas jak przemalować meblościankę, jak przearanżować przestrzeń, wykorzystując odnowione meble. Jednak odnawianie mebli nie powinno być rozpatrywane w kategoriach mody, bo oznaczałoby to, że niedługo zostanie wyparte przez jakąś nową. Odnawianie mebli to coś więcej niż chwilowy trend, to swego rodzaju podejście do otaczających nas przedmiotów. Stanowią one część naszego życia, upiększają nasze otoczenie, a dzięki nowoczesnym materiałom służącym do renowacji mogą służyć nam przez długi czas w odmienionej wersji.
 

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony