Uroda.com / Artykuły / Oczyszczanie jak z płatka z nowymi płynami micelarnymi Lirene

Artykuły

Oczyszczanie jak z płatka z nowymi płynami micelarnymi Lirene

2019-04-11


Wiele naszych problemów z cerą jest skutkiem niewłaściwego jej oczyszczania. Sztuka zmywania makijażu oraz zanieczyszczeń, które pojawiły się na twarzy w ciągu dnia powinna więc stać się najważniejszym codziennym rytuałem pielęgnacyjnym. Jeśli pominiemy ten etap, lub wykonamy go niestarannie, dalsze zabiegi kosmetyczne będą nieskuteczne.

Autor: uroda.com

Źródło: informacja prasowaDlatego Ekspertki Laboratorium Naukowego Lirene opracowały aż pięć nowych płynów micelarnych, które dzięki zawartości naturalnych składników doskonale sprawdzą się w codziennym oczyszczaniu. Morska Woda Micelarna to kosmetyk idealny dla skóry suchej, Łagodzący płyn micelarny z aloesem przeznaczony jest dla osób z cerą wrażliwą i skłonną do podrażnień, Wygładzająca woda micelarna z ekstraktem z magnolii sprawdzi się w pielęgnacji cery dojrzałej, Kojący płyn micelarny z miętą do twarzy i oczu jest propozycją do oczyszczania skóry, która potrzebuje natychmiastowego odświeżenia i orzeźwienia, a Olejkowy płyn micelarny z chia i goji do twarzy i oczu odpowie na potrzeby skóry wymagającej nawilżenia, odżywienia i lekkiego natłuszczenia. 

Nasza skóra codziennie narażona jest zarówno na kontakt z kurzem i zanieczyszczeniami środowiska, jak i aplikowanymi na nią kosmetykami pielęgnacyjnymi i makijażowymi. O ile konieczność usunięcia resztek fluidu, tuszu, szminki, cieni jest oczywistością , to często zapominamy, że nieumalowana twarz także wymaga systematycznego oczyszczania. Na skórze pozostają bowiem resztki kremów i innych produktów pielęgnacyjnych, a te – mieszając się z warstwą martwych komórek naskórka, łojem, potem, kurzem – tworzą lepką warstwę, która najpierw blokuje ujścia gruczołów łojowych, a potem wywołuje podrażnienie skóry i miejscowe mikrozapalenia. Pamiętajmy także, że na nieoczyszczony naskórek, z zablokowanymi porami, warstwą łoju czy kurzu nie zadziała żaden preparat czy to nawilżający czy przeciwzmarszczkowy, bo jego składniki aktywne nie będą w stanie przebić się przez warstwę zanieczyszczeń.

Dlatego w Laboratorium Naukowym Lirene Ekspertki, które tworzą formuły nowych kosmetyków, opracowały formuły pięciu płynów micelarnych o wysokiej zawartości naturalnych składników dla skutecznego, a zarazem delikatnego oczyszczania skóry. Łagodzący płyn micelarny z aloesem wspomaga regenerację skóry wrażliwej i koi podrażnienia, Wygładzająca woda micelarna z ekstraktem z magnolii wspomaga przywrócenie elastyczności cery dojrzałej, Morska woda micelarna przywraca komfort skórze suchej i wymagającej nawilżenia, Kojący płyn micelarny z miętą do twarzy i oczu jest propozycją do oczyszczania skóry, która potrzebuje natychmiastowego odświeżenia i orzeźwienia, a Olejkowy płyn micelarny z chia i goji do twarzy i oczu odpowie na potrzeby cery wymagającej nawilżenia, odżywienia i lekkiego natłuszczenia.
Nowe płyny micelarne Lirene to oczyszczanie, które pójdzie nam jak z płatka!

PIĘĆ NOWYCH PŁYNÓW MICELARNYCH LIRENE DO OCZYSZCZANIA I DEMAKIJAŻU

ŁAGODZĄCY PŁYN MICELARNY Z ALOESEM
Idealny dla cery wrażliwej i wymagającej załagodzenia podrażnień. Zawiera 100% naturalny ekstrakt z aloesu, który znany jest ze swoich właściwości kojących i wspomagających procesy regeneracji skóry. Dzięki zamkniętym w micelach składnikom aktywnym, które jak magnes przyciągają zanieczyszczenia, skutecznie oczyszcza skórę i usuwa makijaż, nie uszkadzając przy tym jej warstwy ochronnej.

Efekty stosowania:
•    Oczyszczenie skóry bez jej podrażnienia.
•    Ukojenie podrażnień i wygładzenie naskórka (dzięki zawartości aloesu).
•    Nawilżenie naskórka i przywrócenie mu miękkości i elastyczności.

Produkt dostępny w sieci drogerii Rossmann.
Rekomendowana cena detaliczna: 20,99 zł/400 ml


WYGŁADZAJĄCA WODA MICELARNA Z EKSTRAKTEM Z MAGNOLII
Najlepiej sprawdzi się w oczyszczaniu cery dojrzałej, która potrzebuje jednocześnie intensywnej pielęgnacji. Głównym składnikiem aktywnym preparatu jest odmładzający wyciąg z magnolii, korzystnie oddziałujący na skórę już na etapie oczyszczania.

Efekty stosowania:
•    Skuteczne usuniecie zanieczyszczeń i makijażu bez jej podrażnienia naskórka.
•    Nawilżenie skóry i przywrócenie jej elastyczności.
•    Dostarczenie składników odmładzających naskórek już na etapie oczyszczania.

Produkt dostępny w sieci drogerii Rossmann.
Rekomendowana cena detaliczna: 19,99 zł/400 ml


MORSKA WODA MICELARNA
Jest propozycją dla cery suchej z tendencją do ściągnięcia. Jej wiodącym składnikiem jest naturalny skarb francuskiej wyspy – wypływająca na jej powierzchni woda morska, charakteryzująca się wysoką zawartością minerałów – potasu, sodu, magnezu. Dzięki formule micelarnej, która przyciąga zanieczyszczenia jak magnes, produkt skutecznie usuwa makijaż z twarzy, ust i oczu, nie uszkadzając przy tym warstwy ochronnej naskórka.

Efekty stosowania:
•    Oczyszczenie skóry bez jej podrażnienia.
•    Regeneracja i delikatne rozjaśnienie naskórka (dzięki zawartości minerałów).
•    Przywrócenie komfortu skórze suchej i wymagającej nawilżenia.

Produkt dostępny w sieci drogerii Rossmann.
Rekomendowana cena detaliczna: 19,99 zł/400 ml


KOJĄCY PŁYN MICELARNY Z MIĘTĄ DO TWARZY I OCZU
Jest doskonały do oczyszczania skóry, która potrzebuje natychmiastowego odświeżenia i ekstremalnego orzeźwienia. Jego główny składnik aktywny – mięta pieprzowa – daje przyjemne uczucie chłodu, ukojenia, a jednocześnie głębokiego nawilżenia. Dzięki delikatnej formule płyn polecany jest także dla cer wrażliwych.

Efekty stosowania:
•    Dokładne, ale łagodne oczyszczenie skóry.
•    Natychmiastowe uczucie orzeźwienia i odświeżenia.
•    Złagodzenie podrażnień, nawilżenie i rozjaśnienie naskórka.

Rekomendowana cena detaliczna: 19,99 zł/400 ml

OLEJKOWY PŁYN MICELARNY Z CHIA I GOJI DO TWARZY I OCZU
Nadaje się do każdego rodzaju skóry, choć najlepsze efekty przyniesie przy oczyszczaniu cery suchej. Wśród składników znajdziemy wyciąg z nasion chia – bogaty niezbędne kwasy omega 3 i 6, które odżywiają oraz wygładzają skórę, ekstrakt z jagód goji – będący źródłem witamin i dający efekt nawilżenia i rozświetlenia oraz olej arganowy, dzięki któremu skóra odzyskuje miękkość. Dołączony d-panthenol przywraca komfort skórze skłonnej do podrażnień.

Efekty stosowania:
•    Dogłębne oczyszczenie skóry bez jej podrażnienia.
•    Poprawa nawilżenia skóry, nadanie jej miękkości.
•    Złagodzenie podrażnień, nawilżenie i rozjaśnienie naskórka.

Rekomendowana cena detaliczna: 21,99 zł/400 ml


Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony