Uroda.com / Artykuły / O włos od idealu - 5 faktów i mitów o depilacji laserowej

Artykuły

O włos od idealu - 5 faktów i mitów o depilacji laserowej

2016-05-06


ciąg dalszy...


Laserem można zlikwidować jasne włosy – FAKT

Im włosy jaśniejsze, tym trudniej o dobry efekt, ale istnieją technologie, które wykazują się wysoką skutecznością nawet w takim przypadku. W celu usunięcia włosów blond i cienkich, eksperci polecają laser eMax, który łączy światło lasera diodowego z radiofrekwencją.
- Światło lasera, wykorzystując barwnik zawarty we włosie, biegnie aż do cebulki, niszcząc ją. Radiofrekwencja dogrzewa okolicę cebulek włosa, przy czym jest niezależna od obecności barwnika. Dlatego eMax pozwala na zwiększenie skuteczności zabiegu – mówi Dorota Kliszewska, ekspert technik laserowych w Centrum Medycyny Estetycznej
i Laseroterapii Dermamed we Wrocławiu.

Laser laserowi nierówny - FAKT

Rosnącą popularnością cieszą się lasery do domowej depilacji. - Takie urządzenia to najczęściej nie lasery, tylko urządzenia IPL. Ze względu bezpieczeństwa mają bardzo małą moc. Ich systemy filtrowania różnią się znacznie od tych w profesjonalnym sprzęcie. Efektywność tego typu urządzeń jest mała. Często rezultatem jest po prostu osłabienie włosów – mówi Dorota Kliszewska, ekspert technik laserowych w Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Dermamed we Wrocławiu.

Jeśli pacjent chce pozbyć się skutecznie włosów, powinien poddać się zabiegom z użyciem wysokiej klasy sprzętu medycznego, a taki można znaleźć jedynie w renomowanych ośrodkach medycznych.


 photo fb_zps7hvweqzd.jpg


Ocena: 0

Komentarze (3)

 

 • 2017-05-10 12:18:23
  linda
  Najskuteczniejszą metodą depilacji, jaką kiedykolwiek stosowałam była depilacja IPL. :) Mam własne urządzenie Panasonica - jest bardzo poręczne, a efekt jest super.
  IP: 83.28.4.76
 • 2016-09-15 09:58:27
  Basia
  wypróbowałam cellu off floslek , mam cudnie gładnie uda i pośladki bez cellulitu,
  IP: 89.72.242.250
 • 2016-05-10 16:33:08
  Natalia
  ja własnie skończyłam serie 10 zabiegów depilacji laserowej na nogi w klinice Amaryllis jestem mega zadowolona ani jednego wloska polecam
  IP: 87.205.47.65
do góry strony