Uroda.com / Artykuły / O jakiej porze dnia on da Ci ograzm?

Artykuły

O jakiej porze dnia on da Ci ograzm?

2013-05-28


Rano, bo wysoki poziom testosteronu i wypoczęty organizm, czy wieczorem, kiedy głowa nie jest obciążona pracą i problemami? Kiedy najlepiej uprawiać seks, by mężczyzna nas usatysfakcjonował?

Autor: Point.fm

Źródło: www.point.fm


Jeśli Twój ukochany nie ma 25 lat i nie jest doskonale odżywiającym się, temperamentnym i stroniącym od używek mężczyzną, jego „apetyt na seks” popołudniu i wieczorem będzie inny. Aby seks był satysfakcjonujący, a partner chciał sprawić Ci najwyższą rozkosz, najlepiej uprawiać seks łącząc po pierwsze z realne pożądanie, a po drugie możliwości organizmu naszego partnera. Nawet bowiem najlepiej zapowiadająca się randka, zaczęta około godziny 23 (po całym dniu pracy), może nie być satysfakcjonująca pod kątem seksualnym.


Erekcyjny poranek

Szanse: 50%
Zaraz po przebudzeniu ogromna większość mężczyzn ma ogromną ochotę na seks. Panowie nawet w wieku dojrzałym często budzą się z erekcją, są wypoczęci i „nabuzowani”. Ale wszyscy przecież całe życie się uczymy, dlatego jeśli mężczyźnie, jego ukochana kobieta wielokrotnie odmawia, jego poranny popęd pewnie nieco wyhamowuje.

Co prawda możliwości mężczyzn są rano spore, poziom testosteronu sprawia, że koncentracja na potrzebach partnerki może nie być wystarczająca do sprawienia jej rozkoszy na poziome orgazmu.


Szybkie przedpołudnie

Szanse: 30%
W okolicach godziny 11 większość mężczyzn jest już mocno rozbudzona. Problem polega na tym, że środek dnia pracy to słaby moment na oddanie się seksualnej pasji. Stąd okolice południa i wczesnego popołudnia to czas na seks szybki i energiczny.

Zadowolone z aktywności seksualnej swojego partnera w tych godzinach będą zwolenniczki dużych wrażeń i te z nas, które lubią prócz bliskości ciał, poczuć także odrobinę adrenaliny. Zdecydowanie zdegustowane seksem w okolicach południa będą panie, które do orgazmu bardziej niż mocnych pchnięć i adrenaliny potrzebują długiej gry wstępnej. Tak, niestety o długiej grze wstępnej marzy większość z nas!

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony