Uroda.com / Artykuły / Nowoczesna medycyna estetyczna - naturalny wygląd bez użycia skalpela

Artykuły

Nowoczesna medycyna estetyczna - naturalny wygląd bez użycia skalpela

2014-01-03


ciąg dalszy...


2. Bez sztucznych wypełniaczy

Zabieg Microlipofiling metodą SNIF (z ang. z ang. Sharp Needle Intradermal Fat Grafting) to nowoczesna procedura wypełniania zmarszczek i modelowania twarzy za pomocą własnego tłuszczu pacjenta. Unikając sztucznych wypełniaczy specjaliści jednocześnie wyeliminowali szereg przykrych skutków ubocznych, które mogły się pojawić przy okazji stosowania, na przykład kwasu hialuronowego. Po pierwsze, wykluczone zostało jakiekolwiek ryzyko reakcji alergicznych (pacjent nie może być uczulony na w 100% biologicznie kompatybilny materiał, czyli własny tłuszcz). Po drugie, ponad sto razy dokładniejsze rozdrobnienie komórek tłuszczowych, gwarantuje doskonałe przyleganie mikrodrobinek i pozwala uniknąć nierówności oraz grudek. Po trzecie, nie ma ryzyka, że wypełniacz będzie przeświecał przez skórę. SNIF bije rekordy popularności wśród pacjentów zmagających się z cieniami i sińcami pod oczami. Oprócz wszystkich tych zalet warto także nadmienić, że jest to rozwiązanie ekonomiczne, gdyż nie trzeba ponosić kosztów zakupu wypełniacza. Tłuszcz pobierany jest z talii lub brzucha pacjenta. Klinika AGKlinik z Warszawy jako pierwsza zaczęła wykonywać mikroprzeszczepy tłuszczu za pomocą SNIF, a jej właściciel - dr Adam Gumkowski - zaprezentował tę technikę telewidzom Kliniki Urody w kanale TVN Style. Zobacz efekty zabiegu usuwającego cienie pod oczami.


3. Bez efektu maski

Przyszedł także czas na nową, unowocześnioną twarz botoxu. A będzie to twarz wyrażająca dużo więcej niż po tradycyjnie wykonywanym botoksie. Mini Botox to doskonałe wygładzenie zmarszczek bez sztucznego efektu maski. Po śródskórnym podaniu mikro dawek preparatu skóra twarzy zostaje odmłodzona, a przy tym efekt jest całkowicie naturalny.

4. Bez ograniczeń

Dobra klinika medycyny czy chirurgii estetycznej to taka, która nie boi się wyzwań i na bieżąco śledzi najnowsze trendy oraz procedury w światowej chirurgii estetycznej. Dobrym przykładem jest warszawska K, której założycielem jest doktor Adam Gumkowski, jedyny w Polsce specjalista chirurgii kosmetycznej specjalizujący się w zabiegach modelowania sylwetki, powiększania piersi i ginekologii estetycznej. Już na początku lat 90. przeprowadzał pionierskie wtedy w Polsce zabiegi odsysania tłuszczu czy wypełniania zmarszczek. Obecnie pozostaje prekursorem nowoczesnych rozwiązań. W jego klinice, oprócz wymienionych powyżej zabiegów, wykonuje się także m.in. lifting metodą profesora Serdeva, czyli bezoperacyjnie poprawia się kształt ciała i twarzy za pomocą implantacji pod skórę specjalnych nici, dzięki którym chirurg umieszcza i umocowuje tkankę podskórną i skórę we właściwym położeniu.

Nowoczesna klinika medycyny estetycznej na miarę wyśrubowanych wymagań XXI wieku to taka, która potrafi zająć się nie tylko drobnymi korektami urodowymi, ale także trudnymi i wymagającymi niestandardowego podejścia przypadkami a nawet opracowaniem autorskich, najskuteczniejszych metod postępowania. Tak właśnie działa AGKlinik, która czerpie to co najlepsze z szybko rozwijającej się światowej medycyny estetycznej, wyznając przy tym zasadę, że czasami mniej znaczy więcej i pozwalając kobietom czuć się pięknie, a przy tym wyglądać naturalnie. Więcej o AGKlinik możesz się dowiedzieć pod adresem: agklinik.com.

Ocena: 0

Komentarze (1)

 

  • 2015-07-02 13:39:44
    Wiktoria
    Polecam laser w 100% długo szukałam odpowidzniej kliniki az wkoncu znalazłam Amaryllisa miałam wykonany zabieg 3 razy na twarz i 2 razy na dłonie naprawde efekty super zmarszczki zmniejszone koloryt poprawiony znikneły przebarwienia i otwarte pory. Po samym zabiegu skóra nie wyglada rewelacyjnie ale po tygodniu jest naprawde super
    IP: 87.205.214.32
do góry strony