Uroda.com / Artykuły / Nowoczesna medycyna estetyczna - naturalny wygląd bez użycia skalpela

Artykuły

Nowoczesna medycyna estetyczna - naturalny wygląd bez użycia skalpela

2014-01-03


Kliniki chirurgii estetycznej to dla Ciebie w dalszym ciągu skalpel i finalny efekt maski? Widać trochę Cię ominęło! Co prawda, w dalszym ciągu na plotkarskich portalach łatwo znaleźć galerie osób z „napompowanymi” do monstrualnych rozmiarów ustami, absolutnie nienaturalnymi piersiami lub z dziwnie stateczną, przerażającą twarzą, bez cienia emocji. Są to jednak galerie często dyskredytujące, a zawsze podkreślające wyjątkowy brak estetyki „plastikowych” ludzi.

Autor: AGKlinik

Źródło: informacja prasowa


Nie znaczy to jednak, że przestaliśmy ingerować w naturalną urodę. Wręcz przeciwnie. Obecnie zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii kosmetycznej są w zasięgu ręki i kieszeni wszystkich. Tym bardziej, że coraz więcej klinik oferuje zabiegi na raty. Poza tym zmieniło się także podejście i kryterium oceny efektów zabiegów. Teraz mniej znaczy lepiej dzięki dynamicznie rozwijającej się minimalnie inwazyjnej chirurgii estetycznej wykorzystującej ultranowoczesne lasery i techniki. Najnowsze osiągnięcia technologiczne sprawiają, że otrzymujemy bardzo naturalny efekt przy skróconym do minimum okresie rekonwalescencji i zwiększonym bezpieczeństwie zabiegów.

1. Bez skalpela, za to laserem

Medycyna estetyczna ostatnich lat stoi… laserami. Najbardziej zaawansowaną technologicznie metodą modelowania twarzy jest AccuLift, z wykorzystaniem lasera AccuSculpt. Zastępując skalpel laserem specjaliści sprawili, że zabiegi stały się dużo mniej inwazyjne i bezkrwawe. AccuSculpt to laser o długości fali światła 1444 nm, która jest bardzo silnie pochłaniana przez tłuszcz. Komórki tłuszczowe zostają w ten sposób rozbite. Uzyskany płynny tłuszcz zostaje usunięty strzykawką. Ale to nie wszystko. Poprzez podgrzanie skóry doprowadza się do skurczenia włókien kolagenowych i zamianę typów kolagenu na tzw. 'młodszy'. To działanie zapewnia pacjentom efekt liftingujący poprzez obkurczenie skóry. Zabieg może trwać zaledwie 30 minut (maksymalny czas trwania całej procedury to 2 godziny). Po modelowaniu AccuLift pacjent od razu opuszcza klinikę - nie jest potrzebna żadna hospitalizacja.AccuLift to modelowanie twarzy (korekta i ujędrnienie skóry twarzy, szyi, usuwanie worków pod oczami, modelowanie podbródka, usuwanie bruzd nosowo-wargowych), jednak laser AccuSculpt świetnie radzi sobie także z poprawianiem wyglądu obwisłych ramion, piersi, brzucha oraz ud, likwidacją cellulitu i rozstępów. Więcej o Acculift można znaleźć tutaj.


Ocena: 0

Komentarze (1)

 

  • 2015-07-02 13:39:44
    Wiktoria
    Polecam laser w 100% długo szukałam odpowidzniej kliniki az wkoncu znalazłam Amaryllisa miałam wykonany zabieg 3 razy na twarz i 2 razy na dłonie naprawde efekty super zmarszczki zmniejszone koloryt poprawiony znikneły przebarwienia i otwarte pory. Po samym zabiegu skóra nie wyglada rewelacyjnie ale po tygodniu jest naprawde super
    IP: 87.205.214.32
do góry strony