Uroda.com / Artykuły / Nowe zapachy od francuskieperfumy.pl

Artykuły

Nowe zapachy od francuskieperfumy.pl

2019-05-02


Wiosna czy lato to idealny powód, aby znaleźć dla siebie coś nowego z kategorii zapachów.

Autor: uroda.com

Źródło: informacja prasowa


Wiosna zagościła na dobre, wielkimi krokami zbliża się lato
. Czas gorących wieczorów i upalnych dni. Warto zainwestować nie tylko w nowe kosmetyki (najlepiej te z filtrem), ale również nowy zapach.

Na stronie francuskieperfumy.pl znajdziesz ulubione zapachy. Teraz firma wprowadziła nowości.

Francuskie perfumy - to największy sklep internetowy z perfumami inspirowanymi najpopularniejszymi zapachami. Teraz i Ty ciesz się najlepszymi nutami zapachowymi znanych marek w niewiarygodnie niskiej cenie.... W asortymencie sklepu można znaleźć aż 400 zapachów. Buteleczki są jednakowe. Najmniejsza pojemność 30 ml kosztuje 11 zł, 60 ml to tylko 20 zl, natomiast 104 ml to koszt 30 zł.

Opinia redakcji: O zapachach pisaliśmy już wcześniej i nadal podtrzymujemy opinię co do ich trwałości. Flakoniki po 30 ml są zgrabne i idealne do torebki, niezbyt ciężkie, przez co można je zabrać ze sobą właściwie wszędzie. Jeśli masz ulubiony zapach to zawsze możesz zdecydować się na większa pojemność, która wystarczy na znacznie dłużej. Teraz francuskieperfumy.pl zaoferowały nowe zapachy. Poszerzyły ofertę o nowe zapachy, które są nowościami na rynku. Nadal podtrzymujemy, że zapachy to kwestia gustu. Ich trwałość również zależy od rodzaju zapachu. Niektóre mają tzw.“ogon” i utrzymują się bardzo długo. Inne z kolei są raczej delikatne i tzw. bliskoskórne. Niemniej jednak zapachy są bardzo podobne do oryginału, niektóre wręcz identyczne. DKNY - Stories Donna Karan jest słodki, raczej wyrazisty, wedlug nas odrobinę duszący. Z kolei nowa odsłona Niny Ricci, czyli Bella to propozycja dla fanek świeżych zapachów. Tutaj dominuje rabarbar. Z kolei Jo Malone - Honey&Crocus (UNISEX) to nietuzinkowy zapach z dominująca nuta miodu. Według nas raczej dla kobiet niż dla mężczyzn, chociaż zapach dedykowany jest obu płciom. Ciekawym odkryciem jest Midnight Summer od Michaela Korsa. Zapach oryginalny, zdecydowanie świeży, lekko cytrusowy.

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony