Uroda.com / Artykuły / Nowe esencje perfum

Artykuły

Nowe esencje perfum

2017-02-06


To zdecydowanie nowość na rynku. Rzadko spotykane i znacznie bardziej trwałe niż znane wszystkim wody perfumowane.

Autor: Wioleta Derkowska

Źródło: Uroda.comKtóż nie chciałby raz psiknąć się ulubionym zapachem i mieć świadomość, że pachnieć nim cały dzień. Niestety niektóre wody perfumowane, nie wspominając o toaletowych mają małe stężenie olejków zapachowych. Co za tym idzie, również są mniej trwałe. W praktyce zmuszona jesteś odświeżać zapach w ciągu dnia. 

Alternatywa doskonała – esencje perfum

O trwałych aromatach pisaliśmy już prędzej. Przypomnijmy, esencje perfum mają największą zawartość olejków zapachowych, przez co są niezwykle trwałe. 30 ml flakonik to aż 300 ml wody perfumowanej! Jedno psiknięcie wystarczy, aby cieszyć się ulubionym zapachem przez długi czas.

Wersja podróżna

Esencje sprzedawane są w tzw. travel packach. Oznacza to, że flakoniki są plastikowe, lekkie, więc idealnie nadają się do zabrania w podróż. Jeśli masz taką ochotę, możesz wziąć je ze sobą również do pracy, na uczelnie, spotkanie biznesowe itp. Są poręczne, zmieszczą się w każdej torebce czy kosmetyczce. 

Nowości

Esencje perfum odpowiadają znanym i lubianym zapachom słynnych kreatorów mody i nie tylko. Z pewnością każda z nas ma ulubiony zapach, z którym nie lubi się rozstawać. Oferta wciąż jest poszerzana. Znajdziesz tutaj nie tylko zapachy damskie, ale również i męskie. W kolekcji są również tzw. zapachy biznesowe, które ze względu na swój skład są w stanie podświadomie wpływać na ludzi. Dzięki temu możemy oddziaływać zapachem. To szczególnie ważne w przypadku osób, które zajmują ważne stanowiska, czy też prowadzą własną firmę i często decydują o kontraktach czy umowach. 

Najnowszą ofertę esencji perfum znajdziesz tutaj.


 photo fb_zps7hvweqzd.jpg

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony