Uroda.com / Artykuły / Nowa kolekcja Caprice

Artykuły

Nowa kolekcja Caprice

2013-01-10


Chcesz być na czasie? Pamiętaj o dwóch najważniejszych trendach sezonu: klasycznym motywie wełnianego warkocza i fakturze owczej wełny.

Autor: mk

 

W najnowszej kolekcji butów Caprice znajdziesz nie tylko odpowiedź na najnowsze trendy, ale również rozwiązania technologiczne, które zapewnią Ci niespotykany dotąd komfort! Teraz są już dostępne na półkach sklepowych w całej Polsce.

Najciekawszy efekt uzyskasz łącząc naturalne materiały z prostymi i eleganckimi fasonami. Inspirowany tymi trendami look świetnie uzupełnisz wysokiej klasy skórzanymi butami i botkami Caprice.

Must-have sezonu

Nie zapomnij o tym, że w nadchodzącym sezonie najważniejsza jest indywidualność! Z pewnością nie zabraknie Ci jej w botkach 3 w 1, których długość możesz regulować za pomocą inteligentnej cholewki.

Buty zachwycające elegancją

W tym sezonie możesz wywrzeć wrażenie dzięki butom Caprice i ich wyjątkowym dodatkom: wyrafinowanym wiązaniom gorsetowym po bokach, czy gustownie zaakcentowanym sprzączkom. Ponadto każda para butów Caprice zachwyci Cię wysokogatunkową skórą!

Tak wygodnie jeszcze nie było!

Wyciągana wkładka onAIR w standardzie we wszystkich modelach butów o tęgości H? Tak! W najnowszej kolekcji Caprice spodziewaj się wkładek, które idealnie dopasują się do Twojej stopy.

Co ważne, trendy zapoczątkowane w zeszłym roku, takie jak styl wspinaczkowy, w dalszym ciągu są na czasie!

 

Galeria

Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony