Uroda.com / Artykuły / Non stop kolor!

Artykuły

Non stop kolor!

2019-10-01


Marka Kobo Professional zaczyna kolejny sezon mocnymi kolorystycznymi akcentami. Na półkach drogerii Natura pojawiły się nowe odcienie doskonale znanych i lubianych przez klientki produktów – pielęgnacyjnej pomadki do ust KOBO PROFESSIONAL COLOUR TRENDS oraz intensywnych pigmentów KOBO PROFESSIONAL FANTASY PURE PIGMENT.

Autor: Natura

Źródło: informacja prasowaModny kolor czy ochrona skóry ust przed chłodem i wiatrem – miłośniczki  KOBO PROFESSIONAL COLOUR TRENDS nie muszą wybierać! Ta wyjątkowa pomadka, dostępna teraz w nowym odcieniu hazel nude, zapewnia zarówno długotrwały kolor, jak i kompleksową pielęgnację wrażliwej skóry ust. Jej formuła bogata w składniki odżywcze, takie jak masło morelowe i witamina E, sprawia, że działa ona jak odżywczy balsam dla ust.

Na doskonałe efekty liczyć też mogą panie, które nie wyobrażają sobie makijażu bez spektakularnego podkreślenia oka. KOBO PROFESSIONAL FANTASY PURE PIGMENT
w tym sezonie zaskakuje szeroką paletą oszałamiających barw! Intensywny i niezwykle trwały sypki pigment jest też bardzo wydajny i doskonale przylega do skóry. Jego nałożenie warto poprzedzić aplikacją bazy GLITTER FIXER LOOSE PIGMENT BASE, która utrwala brokat na powiece i zapobiega jego osypywaniu się. Jej kremowa i szybkoschnąca konsystencja, zamknięta w wygodnej tubce, ułatwia wykonanie trwałego makijażu.

Wszystkie produkty marki Kobo Professional są dostępne wyłącznie w drogeriach Natura oraz na www.drogerienatura.pl.

KOBO PROFESSIONAL COLOUR TRENDS
Pomadka nawilżająca i wygładzająca usta o przedłużonej trwałości. Formuła bogata  w składniki odżywcze, takie jak  masło morelowe, witamina E, działa  jak odżywczy balsam dla ust.
Zawiera filtry UV.
Waga 4,5 g, cena 17,99 zł
NOWY KOLOR: 316 HAZEL NUDE

KOBO PROFESSIONAL FANTASY PURE PIGMENT


NOWE KOLORY:
107 GOLDEN SAND
108 SEA ABYSS
109 FLIRTY GIRL
110 LAVENDER DUST 111SWEETHEART
112 GOLD GODDESS
 113 WIZARD
114 AZURE
 115 VIVID RED
 116 MIRAGE
 117 SNOW QUEEN
 118 FROSTED ROSE
119 GOLD ILLUSION
120 SNOWFLAKE
121 OLD GOLD

Intensywny i trwały pigment sypki.
Znakomicie przylega do skóry, bardzo wydajny w użyciu.
Waga 1,1 g, cena 18,99 zł
 
Używaj z bazą GLITTER FIXER LOOSE PIGMENT BASE
(dostępna w drogeriach Natura pod koniec października).


***

Natura to jedna z największych sieci drogeryjnych na polskim rynku. Od ponad 20 lat cieszy się zaufaniem i sympatią klientów oraz partnerów handlowych, czego potwierdzeniem są wysokie pozycje zajmowane w plebiscytach branżowych oraz liczne nagrody, takie jak Gwiazda Jakości Obsługi 2018 czy certyfikat Superbrands Created in Poland 2016/2017.

W asortymencie Natury znajdują się kosmetyki wiodących marek oraz liczne marki dostępne wyłącznie w drogeriach sieci. Znak „tylko w Natura” to gwarancja wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Zapraszamy do zakupów w blisko 300 drogeriach stacjonarnych oraz w drogerii internetowej www.drogerienatura.pl.

 
Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony