Uroda.com / Artykuły / Naturalne opalanie - to możliwe!

Artykuły

Naturalne opalanie - to możliwe!

2017-04-18


Czas lekkich sukienek, odsłoniętych ramion i nóg nareszcie nadchodzi! Skóra muśnięta słońcem wygląda kusząco. Na kąpiele słoneczne jeszcze za wcześnie. Ale istnieje inna naturalna droga - samoopalanie dzięki naturalnym składnikom w Naturativ!

Autor: Uroda.com

Źródło: informacja prasowaJak  opala natura?

W balsamach Naturativ wykorzystano roślinny DHA, czyli substancję brązująca, dającą efekt samoopalenia, otrzymywaną na drodze fermentacji z materiału roślinnego. Za piękny kolor opalenizny odpowiada ekstrakt z łupin orzecha. Pomaga tu również olej z marchwi, który również chroni i regeneruje skórę. W balsamach znajdziemy ekstrakt z kwiatów rumianku – łagodzący i działający przeciwzapalnie oraz ekstrakt z kwiatów kocanki – nawilżający i zwalczający wolne rodniki. Mamy tu więc sporo naturalnej pielęgnacji. Ale to nie koniec - w składzie jest również silnie odżywiające masło makadamia,  uelastyczniający olej słonecznikowy i nawilżająca  witamina E.

Dla niecierpliwych - gdy potrzebujemy efektu od pierwszego razu

Jeśli mamy "wielkie wyjście", albo nagle zrobi się ciepło, narzucimy lekkie ubranie  i trudno nam patrzeć na bladą skórę ramion, nóg, dekoltu, pleców - potrzeba natychmiastowego efektu.

Samoopalacz z Bronzerem, to właśnie kosmetyk dla tych, którzy nie mają czasu czekać.
Oprócz wszystkich składników opalających i pielęgnujących zawartych w balsamie bez bronzera - ten ma jeszcze mineralne pigmenty (czyli właśnie bronzer), które działają jak make up dla ciała - natychmiast nadają piękny, opalony odcień. Ale uwaga! W kontakcie z wodą mogą się spłukać, jak każdy makijaż, dlatego nie polecamy go na plażę. 

Jak stosować naturalne balsamy samoopalające?

Kosmetyki Naturativ dają równomierny, piękny odcień opalenizny. Uzyskamy go już po 2-3 użyciach. Konsystencja jest lekka i balsam przyjemnie, łatwo rozprowadza się po ciele. Aby utrzymać opaleniznę - polecamy stosować balsam co 2 dni.

Efekt opalenia widoczny będzie po około 4 godzinach od aplikacji. W przypadku samoopalacza z bronzerem - oczywiście - poza efektem samoopalenia, który przyjdzie z czasem - ciało od razu uzyskuje piękny koloryt. Zwracamy jednak jeszcze raz uwagę na to, że mineralne pigmenty nie wnikają w skórę i spłuczą się podczas kąpieli. Warto też uważać na bardzo jasne ubrania, jak przy każdym bronzerze.

Oba balsamy, w wygodnym opakowaniu airless - 200 ml, w cenie 95 zł/szt. dostępne są w sklepie Naturativ

 photo fb_zps7hvweqzd.jpg

Ocena: 0

Komentarze (1)

 

  • 2017-07-14 02:24:43
    ObCaSm8mLay
    That\'s a knowing answer to a difcufilt question
    IP: 5.188.211.170
do góry strony