Uroda.com / Artykuły / Na pomoc wypadającym włosom

Artykuły

Na pomoc wypadającym włosom

2019-05-15


Dotychczas produkty René Furterer przeznaczone do walki z okresowym wypadaniem włosów przeciwdziałały dwóm podstawowym przyczynom: NACZYNIOWEJ (poprzez pobudzenie mikrokrążenia w skórze) i ODŻYWCZEJ (poprzez dostarczenie odpowiednich składników energetycznych). Głównym przedmiotem badań naukowych prowadzonych przez René Furterer jest STRES KOMÓRKOWY i jego wpływ na skórę głowy.

Autor: uroda.com

Źródło: informacja prasowaDzięki postępom naukowym możliwe jest otwarcie nowego rozdziału w walce z okresowym wypadaniem włosów. Celem jest eliminacja PRZYCZYNY ZAPALNEJ, która leży u źródła problemu. W PRZYPADKU OKRESOWEGO WYPADANIA WŁOSÓW MAMY DO CZYNIENIA Z SYTUACJĄ, W KTÓREJ CZASOWY STRES PROWADZI DO OSTRYCH STANÓW ZAPALNYCH - NATHALIE CASTEX-RIZZI, kierownik działu farmakologii, Pierre Fabre.

INNOWACJA 2019 
Triphasic REACTIONAL RYTUAŁ Przeciw Wypadaniu Włosów RENÉ FURTERER
PRZECIWDZIAŁANIE OKRESOWEMU WYPADANIU WŁOSÓW
WYWOŁANEMU STRESEM, PORODEM, EKSTREMALNĄ DIETĄ, ZMĘCZENIEM A NAWET  RADYKALNĄ ZMIANĄ KLIMATU - DOTYCZY PODRÓŻY DO NAJBARDZIEJ ODLEGŁYCH ZAKĄTKÓW ŚWIATA.

Dzięki unikatowemu kompleksowi, który zawiera kluczowe i wysoce skuteczne składniki aktywne, TRIPHASIC REACTIONAL zapewnia potrójny efekt, spowalniając wypadanie włosów i w krótkim czasie stymulując ich wzrost. Dzień po dniu włosy stają się mocniejsze, grubsze i odzyskują wigor oraz zdrowy wygląd.                                                       
•    Spowalnia wypadanie włosów i stymuluje ich wzrost
•    Chroni włosy i wyraźnie je zagęszcza
•    Przeciwdziała skutkom stresu komórkowego. Utrzymuje równowagę skóry głowy
Skuteczność kompleksu Lotus Mineral Complex™ została potwierdzona w trakcie badań in vitro przeprowadzonych w naszym Laboratorium Badań Farmakologicznych.

Cena:  236 zł / 8x 5,5 ml   kuracja bez spłukiwania

Lotus Mineral Complex™ to połączenie składników aktywnych, W 100% pochodzenia naturalnego.  Kompleks ten, jest połączeniem wodnych ekstraktów z LOTOSU BŁĘKITNEGO (Nymphaea caerulea), LOTOSU BIAŁEGO (Nelumbo nucifera), które pochodzą z Południowo-Wschodniej Azji (Laos, Indie, Sumatra) oraz SOLI MAGNEZU.
LOTUS MINERAL COMPLEX™ HAMUJE DO 60% 1 SYNTEZĘ TNF-ALFA, KTÓRY ODGRYWA ISTOTNĄ ROLĘ W OKRESOWYM WYPADANIU WŁOSÓW.
Zmniejsza wpływ stresu na skórę, umożliwiając utrzymanie równowagi skóry głowy.
Połączenie naturalnego wyciągu z pfaffii, olejku eterycznego z cytryny, argininy i masażu działa pobudzająco na mikrokrążenie i zapewnia skórze optymalne zaopatrzenie w składniki odżywcze i energetyczne.
PFAFFIA BRAZYLIJSKA Lepiej znana jako żeń-szeń brazylijski, Pfaffia jest prawdziwym fundamentem, na którym marka René Furterer stworzyła kompleksową pielęgnację przeciwdziałającą wypadaniu włosów.

Korzenie Pfaffii pozyskiwane są wyłącznie we współpracy z organizacją producencką z certyfikatem „Fair for Life”, będącym gwarancją przestrzegania zasad rolnictwa ekologicznego oraz certyfikatem „Fair Trade by ECOCERT”.

Sposób użycia: stosować dwa razy w tygodniu przez miesiąc, jako część intensywnej terapii, następnie dla potrzymania efektów raz w tygodniu przez dwa miesiące. Po umyciu włosów,  należy nałożyć całą zawartość jednej ampułki preparatu, rozdzielając włosy pasmo po paśmie na czystą i mokrą skórę głowy. Następnie WMASOWAĆ preparat w skórę głowy kolistymi ruchami, używając unikatowej końcówki do masażu. Nie spłukiwać preparatu po użyciu. Unikać kontaktu z oczami.

Warto podkreślić że okresowe wypadanie włosów ma poważne konsekwencje psychologiczne. Po pierwsze, widok włosów wypadających nagle i w dużych ilościach jest powodem do paniki. Ponadto utrata włosów wywołuje pewnego rodzaju niepewność, ponieważ zmiana w wyglądzie zewnętrznym wpływa negatywnie na POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI. Poszukiwanie odpowiedniego rozwiązania staje się obsesją. Należy jak najszybciej znaleźć skuteczne, szybko działające remedium.

OKRESOWE WYPADANIE WŁOSÓW  - DALEKO IDĄCE REPERKUSJE
Przyczyny okresowego wypadania włosów dotyczą JEDNEJ LUB KILKU ściśle określonych SYTUACJI: okres po porodzie lub okres karmienia piersią, stres lub nadmierny wysiłek fizyczny, uraz emocjonalny, dieta, leczenie farmakologiczne lub nawet zmiana pory roku.

W NASZYM STALE ZMIENIAJĄCYM SIĘ SPOŁECZEŃSTWIE, OBSERWUJE SIĘ WZROST WYSTĘPOWANIA TYCH ZABURZEŃ

• stres w pracy dotyczy 24% pracowników1,
• ekstremalne diety są przyczyną niedoborów w organizmie2 
• coraz częstsze podróże do najbardziej odległych zakątków świata3 czasem wiążą się z radykalną zmianą klimatu, która może stać się przyczyną wypadania włosów.

POWAŻNE SKUTKI NA SZEROKĄ SKALĘ
Okresowe wypadanie włosów objawia się NAGŁĄ I RADYKALNĄ UTRATĄ znacznej ilości włosów (nawet ponad stu pasm dziennie) od dwóch do czterech miesięcy od momentu pojawienia się czynnika „wyzwalającego” - włosy wypadają „całymi garściami” RÓWNOMIERNIE NA CAŁEJ skórze głowy.

ZJAWISKO, KTÓRE W WIĘKSZYM STOPNIU DOTYCZY KOBIET
34% KOBIET musi radzić sobie z problemem wypadania włosów.
W 81% przypadków kobiety określają swoją utratę włosów jako wypadanie okresowe4.
Problem utraty włosów dotyczy 45% MĘŻCZYZN.
Tylko 48% mężczyzn określa swój problem jako wypadanie okresowe.

Triphasic balsam teksturyzujący i ułatwiający rozczesywanie RENÉ FURTERER RYTUAŁ PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW
Balsam zawiera kompleks kluczowych składników przeciw wypadaniu włosów (naturalny ekstrakt z Pfaffi oraz ATP). Balsam teksturyzujący i ułatwiający rozczesywanie idealnie pasuje do rytuału przeciw wypadaniu włosów TRIPHASIC. Uzupełnia działanie szamponu oraz kuracji PROGRESSIVE i REACTIONAL. Wzbogacony o teksturyzujące proteiny pszenicy, wzmacnia strukturę włosa od nasady, ułatwia rozczesywanie i widocznie zwiększa objętość włosów.

Cena:  79,00 zł / 150 ml               
            
                                                                                            
Adenozynotrójfosforan (ATP) – źródło energii komórkowej. Zaangażowany we wszystkich reakcjach metabolicznych, zgromadzona w nim energia służy do przeprowadzania różnorodnych procesów, jak biosynteza, ruch i podział komórkowy. ATP jest produkowany naturalnie w organizmie przez mitochondria – „komórkowe elektrownie”. Cząsteczka ta zawiera adenozynę (aminokwas), rybozę (cukier) i trzy grupy fosforanowe. Określany jest jako „podstawa energii”, ponieważ stanowi jedyne „paliwo”, z którego komórka może bezpośrednio korzystać. ATP zapewnia energię potrzebną w komórkach do reakcji metabolicznych. ATP to energia w surowej formie, badania René Furterer ujawniły jej niezwykłe właściwości i dobroczynne działanie na mieszek włosowy oraz „ośrodki zarządzania” długością cyklu życia włosa. ATP działa bezpośrednio na brodawki skórno-naczyniowe odpowiedzialne za wzrost włosa.
Naturalny ekstrakt z Pfaffii® przyspiesza wzrost zdrowych włosów, działając bezpośrednio na cebulkę włosa. Pfafia, zwana czasem „brazylijskim żeńszeniem” to roślina pochodząca z Amazonii, od wieków stosowana w medycynie tradycyjnej. Wyciąg z tej rośliny pobudza mikrokrążenie przez aktywację VEGF - czynnika wzrostu śródbłonka naczyń. Jego skuteczność w hamowaniu wypadania włosów została objęta patentem. W połączeniu z masażem stymuluje mikrokrążenie skóry głowy.
Włosy wzmocnione od korzeni po 14 dniach: 97%*
Błyszczące włosy: 96%*
Widoczna objętość po 14 dniach: 95%*
Stosowanie: nakładać na wilgotne włosy po umyciu szamponem, rozczesać grzebieniem, następnie dokładnie spłukać. Stosować tak często, jak potrzeba. W przypadku kontaktu z oczami, przemyć je obficie wodą.                
                                                                                                                 

 

Ocena: 0

Komentarze (1)

 

  • 2019-05-24 13:13:52
    DavidHaume
    Вот что интересного удалось найти, заходим и смотрим смотреть мультфильм фиксики 1 сезон все серии подряд в хорошем качестве [url=http://multikgoipprosmotr.5v.pl/63720-smotret-multfilm-fiksiki-1-sezon-vse-serii.html]http://multikgoipprosmotr.5v.pl/63720-smotret-multfilm-fiksiki-1-sezon-vse-serii.html[/url] смотреть фильмы с комментариями [url=http://seriyakinoxddglex.5v.pl/26865-smotret-filmy-s-kommentarijami.html]http://seriyakinoxddglex.5v.pl/26865-smotret-filmy-s-kommentarijami.html[/url] путь самца онлайн смотреть бесплатно [url=http://superfilmhmmyonline.5v.pl/23991-put-samca-onlajn-smotret-besplatno.html]http://superfilmhmmyonline.5v.pl/23991-put-samca-onlajn-smotret-besplatno.html[/url] [url=http://letvkinoudkuprosmotr.5v.pl/03738-film-dolgie-versty-vojny-smotret-onlajn-v.html]фильм долгие версты войны смотреть онлайн в хорошем качестве бесплатно[/url] [url=http://vsekinojvfjleon.5v.pl/34937-smotret-serial-dva-otca-i-dva-syna.html]смотреть сериал два отца и два сына все серии подряд в хорошем качестве[/url] смотреть дораму силачка до бон сун с русской озвучкой бесплатно 5 серия [url=http://filmswqwusmotret.5v.pl/46981-smotret-doramu-silachka-do-bon-sun-s.html]http://filmswqwusmotret.5v.pl/46981-smotret-doramu-silachka-do-bon-sun-s.html[/url] [url=http://kinoshkacinbmisha.5v.pl/81708-razbitoe-zerkalo-smotret-onlajn-film.html]разбитое зеркало смотреть онлайн фильм[/url] [url=http://multikgoipprosmotr.5v.pl/69732-skachat-cherez-torrent-filmy-prikljuchencheskie-boeviki-v.html]скачать через торрент фильмы приключенческие боевики в хорошем качестве[/url] [url=http://mnogofilmwzhemisha.5v.pl/27860-film-kak-krasivo-zanimatsja-ljubovju-kak-krasivo-zanimatsja.html]фильм как красиво заниматься любовью как красиво заниматься любовью 2012[/url] [url=http://kinoxaikjdleon.5v.pl/60656-film-odnoserijnyj-chtob-na-dushe-bylo.html]фильм односерийный чтоб на душе было легко о любви односерийный русский[/url] ограбление по русски фильм смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве [url=http://vsekinojvfjleon.5v.pl/44758-ograblenie-po-russki-film-smotret-onlajn-besplatno.html]http://vsekinojvfjleon.5v.pl/44758-ograblenie-po-russki-film-smotret-onlajn-besplatno.html[/url] [url=http://tv-kinolvoioonline.5v.pl/55048-smotret-film-onlajn-ostrov-sokrovisch.html]смотреть фильм онлайн остров сокровищ[/url] фильмы про школы смотреть бесплатно онлайн в хорошем качестве бесплатно [url=http://tvdetkamqifoleon.5v.pl/27915-filmy-pro-shkoly-smotret-besplatno-onlajn-v.html]http://tvdetkamqifoleon.5v.pl/27915-filmy-pro-shkoly-smotret-besplatno-onlajn-v.html[/url] [url=http://multikgoipprosmotr.5v.pl/64335-smotret-filmy-onlajn-njanki-v-horoshem-kachestve-besplatno.html]смотреть фильмы онлайн няньки в хорошем качестве бесплатно 2016 новинки[/url] [url=http://mnogofilmwzhemisha.5v.pl/46826-filmy-osnovannye-na-realnyh-sobytijah-russkie-smotret.html]фильмы основанные на реальных событиях русские смотреть онлайн бесплатно[/url] [url=http://multikgoipprosmotr.5v.pl/05997-film-nochnaja-smena-2-sezon-smotret-onlajn-besplatno.html]фильм ночная смена 2 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве[/url] [url=http://superfilmbsxzsmotret.5v.pl/26918-korabl-2-sezon-smotret-onlajn-russkaja-versija.html]корабль 2 сезон смотреть онлайн русская версия все серии на стс смотреть[/url] [url=http://multikgoipprosmotr.5v.pl/17960-smotret-multfilm-v-onlajn-besplatno-v-horoshem-kachestve.html]смотреть мультфильм в онлайн бесплатно в хорошем качестве странные чары[/url] [url=http://vsekinojvfjleon.5v.pl/66854-smotret-film-2019-v-horoshem-kachestve-besplatno.html]смотреть фильм 2019 в хорошем качестве бесплатно и без регистрации в hd[/url]
    IP: 80.211.238.125
do góry strony