Uroda.com / Artykuły / Modowy manifest kobiecości

Artykuły

Modowy manifest kobiecości

2013-11-13


„Kobieca sukienka powinna być jak drut kolczasty - spełniać swoje zadanie nie zasłaniając widoku” – stwierdziła niegdyś Sophia Loren. 

Autor: jpZestawienie dwóch, tak skrajnie różnych, elementów może wydawać się nieco kontrowersyjne, jednak zastanawiając się na funkcją, jaką ma spełniać ubranie (w tym przypadku sukienka), można powiedzieć, że Sophia Loren miała trochę racji...

Nie jest nowością, że niektóre z nas nie przepadają za tą częścią garderoby. Niezależna, silna kobieta „naszych czasów” chodzi w spodniach - zdają się mówić kobiece sylwetki ubrane w dżinsy. My przekonujemy, ze możesz być silna i jednocześnie niezależna również w sukience, bo to nie tylko element ubioru, ale też pewnego rodzaju symbol. Manifest kobiecości.

Dla tych, które lubią pastelowe barwy i wersję w stylu „lollipop” mamy takie propozycje z linii jesiennych:


House


Mohito

A to propozycja ze światowych wybiegów - koronkowa, romantyczna sukienka od Valentino:
Ocena: 0

Komentarze (1)

 

  • 2013-11-19 21:51:10
    Fiona
    Co w modzie piszczy? Polecam odwiedzić PORTAL DLA KOBIET http://www.tojakobieta.pl/dzialy/co-w-modzie-piszczy.html do poczytania artykuły nt. Jesień z kratą w tle Jej wysokość Carrie Bradshaw Poczuj się jak projektant mody! Wielkie odliczanie – t-shirty z liczbami dziś nie tylko na boisku Styl i moda Boho-Chic i wiele innych:)
    IP: 91.90.59.30
do góry strony