Uroda.com / Artykuły / Miłosne SMS-y!

Artykuły

Miłosne SMS-y!

2011-01-10


Cieszą się wciąż nie słabnącą popularnością wśród ludzi w różnym wieku, dla każdego mają inne znaczenia, każdy z nas używa ich do czego innego. Jedno jest pewne miłym SMS jesteśmy w stanie wywołać uśmiech na czyjejś twarzy.

kmalodobry

Autor:

Katarzyna Małodobry

Źródło: Uroda.com

Jeśli wzięlibyśmy pod analizę smsy, które wysyła do nas mężczyzna, możemy co nieco dowiedzieć się o jego usposobieniu oraz charakterze. Wystarczy trochę poczytać między wierszami.

Kochanie, kotku, myszko…

Jeżeli znacie się od niedawana, a on w smsach nie z wraca się do Ciebie po imieniu, tylko za pomocą pieszczotliwych określeń, typu „kochanie”, „żabko”, „malutka”. Bądź czujna, gdyż być może trafiłaś na zwykłego kobieciarza, który stara się „upolować” ofiarę na pieszczotliwe i słodkie słówka. Istnieje też prawdopodobieństwo, że czaruje tak kilka dziewczyn jednocześnie. A pieszczotliwych określeń używa tylko po to, żeby nie pomylić imion. Warto z dystansem i pewną dozą ostrożności podchodzić nie tylko do smsów, ale również do samego faceta.

Idealny sms

Jeżeli jego smsy są bardzo dopracowane, nie robi błędów i nie używa skrót bardzo możliwe, że ten facet ma swoje zasady, których przestrzega. Może być również typem pedanta. Jego perfekcyjne smsy mogą świadczyć również o jego zaangażowaniu w znajomość z Tobą oraz szacunku, którym Cię darzy. Jego smsy są przemyślane i wyważone, najprawdopodobniej  świadczy to również o tym, że zależy mu na znajomości z Tobą!  

Oszczędny lecz nie w słowach

Perfekcyjne smsy są bardzo w porządku, gorzej jest jeśli trafisz na sknerę. Jeśli tel.jpgwasze kontakty ograniczają się jedynie do smsów, a jemu szkoda grosza na połączenie do Ciebie obawiam się, że trafiłaś na Pana Oszczędnego. Nie sądzę, że takiego „narzeczonego” szukałaś. Dać Ci do myślenia powinien również fakt, gdy facet usilnie stara się utrzymać z Tobą jedynie smsowy kontakt. Możesz być pewna, że gość gra na dwa fronty (oby tylko) i nie jesteś jedyną kobietą w jego życiu…

Emotikonów moc

Emotikony to symbole, które potrafią nieco ożywić krótki tekst smsów, pozwalają wyrazić niektóre emocje. Jeżeli facet w smsach do Ciebie, używa sympatycznych, uśmiechniętych buziaków to jest duża szansa, że trafiłaś na fajnego faceta. Jednak uważaj jeśli gość nadmiernie używa, rozciąga je oraz powtarza lub jeśli na zmianę pisze małe i wielkie litery, istnieje prawdopodobieństwo, że masz do czynienia z totalnym dzieciuchem.

Długo, długo nic…

Nie wariuj jeśli facet nie odpisuje natychmiast na Twojego smsa, prawdopodobnie jest zajęty. Kiedy załatwi wszystko na pewno się odezwie. Jeśli jednak występuję długi okres ciszy lub całkowite zignorowanie Twojej wiadomości, może Ci to dać do myślenia. Daj sobie z nim spokój, gdyż prawdopodobnie to typ ignoranta, który nie wart jest ani jednego Twojego smsa, a tym bardziej ani jednej sekundy Twojego cennego czasu.

Pan wyobraźnia

Kobiety lubią niespodzianki, więc spontaniczne smsy w ciągu dnia są wskazane. Jeśli w takcie dnia dostaniesz na przykład erotycznego smsa, o tym co ON chciałaby teraz z Tobą zrobić, można powiedzieć, że facet na pewno myśli o Tobie. Ma wyobraźnię i na pewno pragnie Cię i nie może się doczekać, aż się do Ciebie dobierze.

Wiadomo, że tego typu analizę należy traktować z lekkim przymrużeniem oka. Smsy również nie są w stanie zastąpić prawdziwej rozmowy i na pewno nie są dobry sposobem, na rozwiązywanie i wyjaśnianie ważnych spraw. Jednak mimo wszystko warto sobie nimi umilać dzień, w szczególności, że SMS to idealna forma aby dać komuś znać, że myślimy o nim, pamiętamy i tęsknimy. Tak więc podejrzewam, że SMS jeszcze przez długi czas nie wyjdą z mody i powszechnego użycia!    
Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony