Uroda.com / Artykuły / Męska Sprawa

Artykuły

Męska Sprawa

2012-05-02


Nie prawdą jest, że tylko kobiety mają kompleksy. Borykają się z nimi również mężczyźni, choć w ich przypadku intensywne lęki umiejscowione są głównie w jednym organie. Źródłem wiecznych zmartwień jest oczywiście penis, a konkretnie jego rozmiary. I nie ma w tym nic dziwnego, przecież zgodnie z tradycją właśnie ta część ciała symbolizuje męskość oraz możliwości seksualne.

Autor: Katarzyna Chmaj

Źródło: informacja prasowa

Jak podają najnowsze statystyki coraz więcej mężczyzn odwiedza kliniki i poradnie seksuologiczne, skarżąc się na kompleks małego członka. Tak naprawdę jest to kwestia uznaniowa, bowiem nie istnieje ideał. Mężczyźni jednak przywiązują do wielkości swej męskości zbyt wielką wagę, może nawet większą niż my – kobiety, w kwestii rozmiaru biustu. Za wszystko odpowiedzialne są niezbyt mądre stereotypy powielane w mediach, czy filmach o zabarwieniu erotycznym. Udowodniono nawet, że kompleks małego członka to zupełnie nieuzasadnione przekonanie, ponieważ nie istnieją żadne normy określające jego prawidłowy rozmiar.

Wstydliwy temat
Powiększanie członka pozostaje wstydliwym tematem dla większości mężczyzn. Nie zmienia to jednak faktu, że mają oni takie same prawo jak kobiety, do ingerencji we własny wygląd. Obecnie istnieje wiele metod na osiągnięcie kilku dodatkowych centymetrów. Należy jednak zachować ostrożność, ponieważ wiele firm wykorzystuje  "boom internetowy", oferując różne "cudowne" produkty. W większości przypadków to tylko próba szybkiego wzbogacenia się kosztem kompleksów i niepewności mężczyzn. Zamiast więc łykać środki farmakologiczne, czy sięgać po preparaty dostępne w sex shopach, można pozbyć się kompleksu w niecałe pół godziny. Jak to możliwe?

Kwas hialuronowy - przyjaciel mężczyzny
Gabinety medycyny estetycznej oferują zabieg powiększenia penisa za pomocą wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Jest to substancja w pełni naturalna, od lat używana w chirurgii i kosmetyce. Zaletą zabiegu jest jego natychmiastowy efekt, utrzymujący się przez około 2 lata. Nie wymaga on żadnej sali operacyjnej, a wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Lekarz używa specjalnej igły do nakłucia, przez którą wprowadzany jest preparat. Warto przypomnieć, że preparat nie jest pochodzenia zwierzęcego, nie wymaga więc wykonywania testów skórnych (jego cząsteczki nie są traktowane przez organizm jako ciała obce). Pacjent niemalże od razu po zabiegu może powrócić do codziennych obowiązków. Zaleca się jedynie noszenie przez kilka dni obcisłej bielizny, a także unikanie kontaktów seksualnych do 2 tygodni. Co ważne - metoda ta w żaden sposób nie upośledza erekcji i jest zupełnie bezpieczna. 

Choć mężczyźni nigdy głośno nie rozmawiają o swoich kompleksach, powinni pamiętać, że mogą bezproblemowo poprawić rozmiar swojej męskości, a co się z tym wiąże - samoocenę. Wystarczy przełamać nieśmiałość.

Ocena: 45

Komentarze (2)

 

  • 2012-06-05 14:11:15
    wszystko dla ludzi tylko są jakieś granice..powiększenie członka to dla mnie przesada;)
    IP: 89.229.130.248
  • 2012-05-17 09:04:13
    Mężczyzna też człowiek może mieć problemy jak kobieta ...
    IP: 91.231.80.53
do góry strony