Makijaż na urlopie- szaleństwo egzotycznych barw
Odpowiedni makijaż na lato według najnowszych trendów kolorystycznych.
Zarówno na pokazach mody jak i na
ulicach królują od dłuższego już czasu odcienie błękitu. Od mocno nasyconych barw przez morski, lazurowy aż po delikatne lawendowe, wręcz pudrowe odcienie. Warto wykorzystać ten trend również w makijażu, tworząc precyzyjny makeup oczu cieniami w tej właśnie kolorystyce. Pamiętać jedynie należy, że nie wszystkie odcienie
niebieskiego pasują do każdego typu urody. Panie o ciemnej karnacji i brązowych oczach o mocnej oprawie mogą sięgnąć po wyraziste , intensywne błękity.
Natomiast kobiety o delikatnej urodzie i jasnej barwie tęczówki powinny zdecydować się na delikatniejsze , opalizujące lawendy lub odcienie przechodzące w szarości i srebro. Do takiego makijażu oka świetnym uzupełnieniem proponowanym przez stylistów jest dodatkowe podkreślenie spojrzenia wyrazistą i lekko uniesioną w kąciku czarną kreską precyzyjnie umieszczona na górnej powiece.
Nie musimy jednak ograniczać się do
jednego koloru. W okresie wakacyjnym wariacje kolorystyczne są jak najbardziej na miejscu. Połączenia wybranych błękitów z wszelkim różami i cytrusowymi barwami jest bardzo efektownym rozwiązaniem. Egzotyczne kompilacje tego typu będą idealnym dopełnieniem każdej
urlopowej stylizacji.
Do łask powróciły również na długo zapomniane odważne neonowe barwy. Gdy w grę wchodzi „rażący” makijaż to w tym sezonie stawiamy na perfekcyjnie pomalowane usta.
Jaskrawe usta są na tyle wyrazistym elementem, że jako uzupełnienie makijażu wystarczą już tylko mocno wytuszowane rzęsy. Tym sposobem możemy uzyskać niezwykle wdzięczną i kobiecą stylizacje utrzymaną w najnowszych trendach.
Komentarze (3)