Uroda.com / Artykuły / Makijaż na start sezonu.

Artykuły

Makijaż na start sezonu.

2019-09-19


Rusza wielka akcja promocyjna! Rossmann, jak co roku, przygotował mnóstwo atrakcji dla swoich klientów.

Autor: uroda.com

Źródło: informacje prasoweW tym sezonie kupując kosmetyki do makijażu, skorzystamy z promocji bez konieczności posiadania karty klubowicza! Marka Eveline Cosmetics na nadchodzącą jesień proponuje zarówno nowości, jak i bestsellery. Podkłady, tusze, cienie, pomadki, lakiery i wiele innych produktów między 16.09 a 30.09 znajdzie się  w Rossmannie w niezwykle przystępnych cenach!

Najsłynniejsza w Polsce jesienna edycja promocji na kosmetyki do makijażu w drogeriach Rossmann wystartuje w dniu 16 września i potrwa aż do 30 września. Przez okres dwóch tygodni każdy produkt, bądź marka, będą miały indywidualną promocję: -35, -40, -50, a nawet -70% obniżki! Wśród promocji znajdą się także oferty typu 1+1 gratis.

Promocja na makijaż dla każdego
Do tej pory oferta była skierowana tylko dla klubowiczów! Obecnie zapraszamy wszystkich, którzy chcą zaopatrzyć kosmetyczkę w nowości jak i bestsellery makijażowe lub sprawić komuś cudny prezent. Oczywiście warto skanować kartę klubowicza podczas każdych zakupów i wspierać wybrane organizacje charytatywne, którym pomagamy.

Niezliczone rabaty
Nie ma stałego rabatu. Jest ich mnóstwo! Możecie spodziewać się obniżek w wysokości -40, -50, -60, czy nawet -70%. Pojawią się również oferty oparte na zasadzie 1+1 gratis.

Promocja na make up bez limitów
Kończymy z limitami! Jeden czy jedenaście kosmetyków? Wybierz ile chcesz i co chcesz.
 
Polecamy nowości Eveline Cosmetics:
1.    PODKŁAD SATIN MATT, CENA REGULARNA: 14,99 ZŁ
2.    POMADKI OH! MY KISS, CENA REGULARNA: 14,99 ZŁ
3.    MASKARA BIG VOLUME BANG!, CENA REGULARNA: 19,39 ZŁ
4.    MASKARA DO BRWI, BROW&GO!, CENA REGULARNA: 12,99 ZŁ
5.    LAKIERY HYBRYDOWE HYBRID PROFESSIONAL, CENA REGULARNA: 20,99 ZŁ
 
Ocena: 0

Komentarze (0)

 

do góry strony