Uroda.com / Artykuły / Makijaż dla wrażliwych - Seria HYPOAllergenic marki Bell!

Artykuły

Makijaż dla wrażliwych - Seria HYPOAllergenic marki Bell!

2013-02-08


W trosce o niezwykle delikatną skórę wokół oczu marka Bell przygotowała specjalistyczną serię dedykowaną szczególnie osobom ze skłonnościami do alergii oraz dla pań noszących szkła kontaktowe.

Autor: mk

Źródło: informacja prasowa

 

W dzisiejszym świecie coraz więcej osób uskarża się na problemy zdrowotne związane z alergią. Zarówno jej przyczyny jak i objawy mogą być różnorodne, jednak najczęściej słyszymy o dyskomforcie spowodowanym zaczerwienieniem czy pieczeniem skóry oraz problemach związanych z łzawieniem oczu. Reakcje te powstają na skutek kontaktu skóry z substancjami drażniącymi, zarówno naturalnymi  takim jak np. pyłki roślin, jak również z gotowymi produktami zawierającymi drażniące nas komponenty.

Jeśli należysz do grupy osób ze skłonnościami do alergii, koniecznie pomyśl o odpowiednich kosmetykach. Sięgnij po produkty hypoalergiczne stworzone specjalnie z myślą o zminimalizowaniu ryzyka reakcji alergicznej. Składniki tych kosmetyków są dobierane z niezwykłą starannością, a ich formulacje są niezwykle delikatne - radzi Elwira Zubik, makijażystka marki Bell.

Wybierając kosmetyki zwróć szczególną uwagę czy nie zawierają one alkoholu, który często jest przyczyną podrażnień i nadmiernego przesuszenia cery. Kompleks witamin zawarty w produktach dostarczy skórze sił do regeneracji oraz wzmocni mechanizmy obronne. Dobrze jeśli w składzie kosmetyku pojawiają się substancje łagodzące i pielęgnujące. Często również kosmetyki hypoalergiczne są bezzapachowe, ponieważ to właśnie kompozycje zapachowe bywają źle tolerowane przez osoby ze skłonnością do alergii, nie jest to jednak regułą - mówi dalej Elwira Zubik.

W trosce o niezwykle delikatną skórę wokół oczu marka Bell przygotowała specjalistyczną serię dedykowaną szczególnie osobom ze skłonnościami do alergii oraz dla pań noszących szkła kontaktowe. Kosmetyki z serii HYPOAllergenic zostały przebadane pod kontrolą lekarza dermatologa i okulisty! Są bezzapachowe, nie zawierają parabenów i alkoholu.

Specjalnie przygotowane formulacje i odpowiednio dobrane miękkie aplikatory gwarantują wykonanie precyzyjnego makijażu, nie powodując przy tym podrażnień. W ramach kolekcji ukazała się hypoalergiczna maskara i odżywka do rzęs oraz konturówka do oczu w płynie i  konturówka  w sztyfcie.

 

Ocena: 0

Komentarze (4)

 

 • 2015-12-19 20:55:08
  FZ74U1iR
  In the cotpmicaled world we live in, it\'s good to find simple solutions. http://izbhpkolj.com [url=http://vbevhqneuvw.com]vbevhqneuvw[/url] [link=http://cyyjpu.com]cyyjpu[/link]
  IP: 188.143.234.155
 • 2015-12-19 10:33:48
  T1XOPOw3Up1
  It\'s like you\'re on a misiosn to save me time and money!
  IP: 188.143.234.155
 • 2015-12-17 11:19:51
  PHBWihUHU5
  Surispringly well-written and informative for a free online article.
  IP: 188.143.234.155
 • 2013-02-11 13:23:22
  dark_forest
  Brzmi świetnie! Szkoda, że nawet na firmowej stronie Bell nie ma żadnej wzmianki o tej hipoalergicznej linii kosmetyków - nawet nie chcę myśleć, ile potrwa, zanim będzie można znaleźć je w sklepach...! ;)
  IP: 5.226.69.34
do góry strony