Uroda.com / Artykuły / Lifestyle

Artykuły

Lifestyle


kosmetyki

Palety cieni do powiek to z pewnością wspaniały pomysł na prezent dla każdej fanki makijażu. W propozycjach od Eveline Cosmetics znajdziesz intrygujące maty, cienie satynowe, mocno napig-mentowane kolory z drobinkami. Palety zachwycają wnętrzem, ale także modnymi opakowania-mi. Pomyśl o osobie, którą chcesz obdarować – jaki makeup i kolorystykę najbardziej lubi twoja przyjaciółka, siostra, a może mama? A potem wybierz paletę, która najlepiej do niej pasuje. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Grudzień w drogeriach Natura zaczął się serią makijażowych premier. Umożliwią one wykonanie eleganckiego, świątecznego looku. Limitowane edycje produktów sprawdzą się także jako niepowtarzalny gwiazdkowy upominek. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

lifestyle

Wszyscy wiemy, że lato to czas, w którym należy pamiętać o uzupełnianiu elektrolitów, zwłaszcza w przypadku najbardziej ruchliwych z nas, czyli dzieci. Wszak wysoka temperatura powoduje, że obficie się pocimy, odwadniamy, a przez to osłabiamy organizm. A jednak to nie jedyna sytuacja, w której trzeba pamiętać o tych ważnych składnikach. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

nowości

Każdy z nas w swojej własnej kuchni chciałby poczuć się jak prawdziwy mistrz kuchni: żonglować wyrafinowanymi potrawami, używać spektakularnych kuchennych trików i oczywiście profesjonalnie wyglądać. Jak to osiągnąć? Jan Niezbędny jak zawsze nam pomoże! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Nadchodzi grudzień, a wraz z nim czas obdarowywania. Tym, którzy borykają się z dylematami z odsieczą nadchodzi Remington, producent sprzętu do stylizacji włosów i zarostu. W swojej ofercie posiada propozycje, które będą idealnymi kandydatami na prezenty dla niej i dla niego. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony