Uroda.com / Artykuły / Lifestyle

Artykuły

Lifestyle


dieta

Owoce w butelce. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kosmetyki

Avon angażuje się w pomoc w walce z pandemią koronawirusa i przekazuje łącznie 7 ton produktów do higieny Szpitalowi Wolskiemu im. dr Anny Gostyńskiej w Warszawie, Powiatowemu Szpitalowi w Garwolinie, a także placówkom publicznym, które potrzebują pilnego wparcia. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

sprzątanie

Marzysz, aby w Twoim domu zapanowała harmonia, komfort i spokój? Zanim zaczniesz porządki, wybierz świadomie, to, co pomoże Ci w osiągnięciu tego błogiego stanu. Oczyść otoczenie ze zbędnych rzeczy, a do sprzątania użyj naturalnych środków czystości YOPE. W czystym, pachnącym domu odnajdziesz pokłady pozytywnej energii, która zapewni Ci dobre samopoczucie i zapewni siłę do realizacji ambitnych planów. Zacznij nowe, uporządkowane życie i ciesz się cudownymi chwilami we własnym domu. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

dieta

Wyjątkowo odporne dziecko, czyli przełomowe odkrycie szczepu Streptococcus salivarius K12. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

zdrowie

Ciepła aura za oknem może osłabić naszą czujność. Nie musimy ubierać się w kilka warstw, zakładać czapek i rękawiczek. Jednak łagodna zima niesie ze sobą zwiększone ryzyko zachorowań, ponieważ wirusy skuteczniej mnożą się w dodatnich temperaturach. Coraz więcej osób w naszym otoczeniu łapie grypę. Nie popadajmy jednak w panikę. Dzięki odpowiedniej profilaktyce zachowamy zdrowie i dobre samopoczucie. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony