Uroda.com / Artykuły / Lifestyle

Artykuły

Lifestyle


kosmetyki

Wiele osób z okazji Nowego Roku decyduje się na stworzenie listy postanowień, które zazwyczaj wiążą się ze zmianą obyczajów, czy przyzwyczajeń. Z reguły takie zamiary dotyczą zdrowia i urody, w tym dbania o zęby. Dla większości z nas największym problem jest sprawienie, aby postanowienie noworoczne zamieniło się w trwały nawyk. Oto kilka podpowiedzi, które pomogą to zrealizować. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

zdrowie

Po kilku dniach sytego jedzenia w czasie świąt i na imprezach sylwestrowych, przychodzi ochota na nieco lżejsze posiłki, które dodadzą energii i cennych składników odżywczych. Warto zatem skorzystać z właściwości komosy ryżowej, będącej gastronomicznym hitem ostatnich miesięcy i świetnie sprawdzającej się jako baza do sałatek. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

zdrowie

Zimą nasza skóra narażona jest na ciągłe zmiany temperatury. Chłodny wiatr oraz nieprzyjemny mróz sprawiają, że staje się wysuszona i szorstka. Dowiedz się jak odpowiednio zabezpieczyć się przed szkodliwymi czynnikami i chronić swoją skórę w każdych warunkach. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

dieta

Kluczem dla zachowania dobrej kondycji zdrowia przez lata jest odpowiednia profilaktyka. Jednym z jej elementów jest regularne wykonywanie badań diagnostycznych, w tym badań krwi. Dzięki morfologii można ocenić ilość i jakość jej elementów, w tym erytrocytów, czyli czerwonych krwinek. Jaką funkcję pełnią i dlaczego warto zadbać o ich odpowiedni poziom? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

lifestyle

Zima to szczególnie trudna pora roku dla naszych oczu. Chłodny wiatr na zewnątrz i zmiany temperatury nie wpływają korzystnie na wzrok. Oto 5 wskazówek, dzięki którym unikniesz dyskomfortu związanego ze zmęczeniem czy przesuszeniem oczu. »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony