Uroda.com / Artykuły / Lifestyle

Artykuły

Lifestyle


cukierki

Przeciętnie przesypiamy około 1/3 naszego życia. Sen pozwala na regenerację organizmu, która jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania w ciągu dnia. Niestety, nie każdy budzi się wypoczęty i wyspany. Jak można poprawić jakość swojego snu? Poznaj sprawdzone sposoby! »

Ocena: 0
Komentarze (0)

dziecko

Przełom jesieni i zimy nie sprzyja wysokiej odporności organizmu. Wręcz przeciwnie, jesteśmy wciąż narażeni na skutki wahania pogody - różnice temperatur, zmienne warunki atmosferyczne. Szczególnie dzieci łatwo łapią wirusy i mają problemy z przeziębieniami. Nic więc dziwnego, że rodzice szukają sprawdzonych sposobów, sięgając po wzmacniające syropy. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

zdrowie

Przepis na idealny wieczór z przyjaciółkami? Domowe spa! Jego organizacja jest wyjątkowo prosta, a efekty widoczne gołym okiem. W tym tygodniu postawcie na naturalną pielęgnację i wypróbujcie moc zielonej herbaty. Dzięki wysokiej zawartości antyoksydantów, ten naturalny kosmetyk, sprawdza się zarówno w przypadku cery trądzikowej, jak i suchej. Przekonajcie się o tym na własnej skórze. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

walentynki

Propozycje marki Dermika dla Niej i dla Niego. »

Ocena: 0
Komentarze (0)

walentynki

W Walentynki podaruj tauryNOWĄ ENERGIĘ! »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony