Uroda.com / Artykuły / Kraina Os - Jak zostać shopperką?

Artykuły

Kraina Os - Jak zostać shopperką?

2012-02-13


W piątym odcinku Krainy Os stylistki zabierają widzów na szkolenia dla Personal Shopperów. Osa ocenia także jedną ze znanych odzieżowych sieciówek.

Autor: eg

Źródło: istv.pl

Choć zawód Personal Shoppera obecny jest w Polsce już od kilku lat, to wciąż wzbudza zainteresowanie, a nawet zdziwienie. Nie każdy jest w stanie zrozumieć, że w oparciu o zakupowe porady można zbudować prężnie działającą markę. Monika Jurczyk, czyli tytułowa Osa w najnowszym odcinku serialu opowiada o Personal Shopperach w Polsce. Choć profesjonalnych personal shopperów w naszym kraju nie jest wielu, to trend ten rozwija się bardzo dynamicznie, a z usług rodzimych shopperek korzystają nie tylko Polki, ale także klientki z zagranicy.

e1s5.jpg

Oprócz osobistych konsultacji, Monika wraz z zespołem stylistek prowadzi regularne szkolenia dla osób chcących zostać Personal Shopperami. Składają się one z dwóch etapów, na których uczestnicy poznają niuanse związane z sylwetkami zarówno kobiet, jak i mężczyzn, a także mogą sprawdzić poznaną teorię w praktyce.

Zawód Personal Shoppera jest niewątpliwie ciekawą propozycją dla osób, które interesują się modą i stylizacją. Dodatkowo jak zaznacza Osa, branża ta nie jest zamknięta dla mężczyzn! W odcinku Monika poddaje też ocenie sklepy znanej sieciówki. Zobaczcie, dlaczego chętnie podczas zakupów ona i jej stylistki wybierają się do Zary.

 

Ocena: 33

Komentarze (0)

 

do góry strony