Uroda.com / Artykuły / Konkursy

Artykuły

Konkursy


sylwia grzeszczak

Sylwia Grzeszczak jest obecnie jedną z najbardziej cenionych w Polsce artystek młodego pokolenia, a jej kompozycje zajmują czołowe miejsca rodzimych list przebojów. Weź udział w konkursie! Zafunduj sobie muzyczną ucztę przy utworach z najnowszej płyty artystki! »

Ocena: 41
Komentarze (103)

wyniki konkursu

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & Spa to okazja do dyskusji z międzynarodowymi ekspertami i profesjonalistami oraz szansą na wzięcie udziału w prezentacjach premierowych zabiegów i kosmetyków. Kto z niej skorzysta? »

Ocena: 0
Komentarze (0)

kongres lne&spa

Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE & Spa to najważniejsze spotkanie profesjonalistów branży kosmetologicznej i spa w Polsce. Stanowi prezentację najnowszych trendów z zakresu pielęgnacji i makijażu.Chcesz w nim uczestniczyć? »

Ocena: 0
Komentarze (22)

wyniki konkursu

Kosmetyki Himalaya Herbals to niezwykle skuteczne preparaty pielęgnacyjne stworzone w wyniku wyjątkowo starannej selekcji ziół i minerałów i wieloletnich badań, w których producent kładzie nacisk na czystość, bezpieczeństwo, inspirację naturą i innowacyjność. Kto otrzyma zestawy naturalnych kosmetyków Himalaya Herbals? »

Ocena: 38
Komentarze (13)

konkurs

Męcząca chandra i osłabienie organizmu? Nie daj się jesiennej depresji! Weź udział w konkursie i wygraj roczną kurację słońcem od VITRUM®D3! »

Ocena: 48
Komentarze (142)
do góry strony