Uroda.com / Artykuły / Konkursy

Artykuły

Konkursy


wyniki konkursu

Sprawdź, kto otrzyma vouchery na szkolenie e-learningowe “Jak szybko schudnąć?” dostępne na NetAkademia.pl! »

Ocena: 35
Komentarze (2)

wyniki konkursu lovely

Wyrazisty kolor na paznokciach i uwodzicielskie spojrzenie spod wachlarza pięknych rzęs... Kto zachwyci olśniewającym, letnim look\'iem dzięki kosmetykom marki LOVELY? »

Ocena: 50
Komentarze (9)

face art make-up school

Sprawdź, kto pozna tajniki profesjonalnego makijażu i zrealizuje swoje marzenia pod czujnym okiem profesjonalistów z FACE ART MAKE-UP SCHOOL! »

Ocena: 0
Komentarze (1)

jak szybko schudnąć

Nigdy nie jest za późno na to, aby dobrze wyglądać! Możesz zachwycać nienaganną sylwetką, czuć się pięknie i młodo w każdym wieku. Pozwól sobie na komfort życia w zgodzie z własnym ciałem. Weź udział w konkursie! Wygraj 1 z 8 voucherów na szkolenie e-learningowe “Jak szybko schudnąć?” dostępne na NetAkademia.pl! »

Ocena: 0
Komentarze (38)

patent na kosmetyk

Wakacje to okres, kiedy z przyjemnością korzystamy z odważnych zestawień kolorystycznych w naszych stylizacjach, pozwalając sobie przy tym na niecodzienną nonszalancję w doborze naszego manicure. I słusznie, bo w wakacje powinnyśmy wyróżniać się z tłumu! Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne zestawy lakierów do paznokci w najmodniejszych tego sezonu kolorach! 10 nagród czeka! »

Ocena: 50
Komentarze (652)
do góry strony