Uroda.com / Artykuły / Konkursy

Artykuły

Konkursy


wyniki konkursu

Frost Peel to stworzony w laboratoriach CLARENA, profesjonalny zabieg kosmetyczny o dermatologicznej skuteczności. Doskonały na jesień, także dla skóry wrażliwej. Sprawdź, kto przekona się o jego skuteczności! »

Ocena: 0
Komentarze (1)

konkurs

Dzień Chłopaka to w polskim kalendarzu szczególny dzień, w którym staramy się sprawiać niespodzianki naszym mężczyznom. Kosmetyczny prezent z pewnością będzie miłym i praktycznym podarunkiem. Weź udział w konkursie! Sprezentuj swojemu mężczyźnie zestaw kosmetyków najlepszych marek zamknięty w eleganckim pudełeczku GlossyBox! »

Ocena: 48
Komentarze (161)

kabaret moralnego niepokoju

Kabaretu Moralnego Niepokoju zapewne nikomu przedstawiać nie trzeba. Korzenie KMN sięgają wspólnego okresu studiów jego twórców, których połączył niebanalny sposób spojrzenia na doświadczaną rzeczywistość. Od siedemnastu lat urzekają Polaków specyficznym poczuciem humoru, ucząc ich jednocześnie dystansu do siebie samych. »

Ocena: 0
Komentarze (46)

konkurs

Frost Peel to stworzony w laboratoriach CLARENA, profesjonalny zabieg kosmetyczny o dermatologicznej skuteczności. Doskonały na jesień, także dla skóry wrażliwej. Weź udział w konkursie i przekonaj się o jego skuteczności na własnej skórze! »

Ocena: 0
Komentarze (34)

wyniki konkursu

Linia kosmetyków EcoSkin Care marki BANDI to doskonałe rozwiązanie dla delikatnej, nadwrażliwej i skłonnej do podrażnień skóry. Sprawdź, kto zapewni ukojenie swojej skórze dzięki kosmetykom BANDI! »

Ocena: 0
Komentarze (0)
do góry strony